Farby FK Senica bude vo finále súťaže Miss Fortuna ligy hájiť Adriana Hazuchová

Farby FK Senica bude vo finále súťaže Miss Fortuna ligy hájiť Adriana Hazuchová

05.03.2018 | Tomáš Nečas

V jarnom finále súťaže krásy Miss Fortuna ligy 2017/18 budeme držať palce 20-ročnej Košarištianke Adriane Hazuchovej.

Únia ligových klubov spustila v prebiehajúcom ročníku Fortuna ligy i projekt Miss Fortuna ligy. Projekt je určený pre futbalové fanúšičky vo veku od 18 do 29 rokov (viac o projekte sa dočítate na www.missfortunaligy.sk). Záhorákov reprezentuje krásna a charizmatická Adriana Hazuchová.

20-ročná rodáčka z Košarísk sa do súťaže prihlásila sama, súťaž ju zaujala najmä možnosťou zúčastniť sa tréningu s mužstvom. "Do súťaže som sa prihlásila takou milou zhodou okolností. Keď som sa o súťaži dozvedela, ani ma nenapadlo sa do nej prihlásiť. Akurát som si tak sama v hlave povedala, super, konečne hľadajú Miss, ktorá nemusí mať miery 90-60-90 a výšku 170 cm. V tejto súťaži ide najmä o charakterové vlastnosti. Cca o 2 týždne mi vybehla propagácia stránky Miss Fortuna ligy, že môžem hlasovať za svoju favoritku a stále sa dá prihlásiť. Rozklikla som link a chcela som hlasovať za dievčatá, ktoré sa do súťaže zapojili. Avšak vtedy ma na stránke zaujalo, že tie tri, ktoré postúpia z klubu do semifinále sa zúčastnia tréningu s FK Senica, respektíve sa zúčastnia tréningu svojho klubu. Napriek tomu, že som futbal nikdy profesionálne nehrala, ale len tak s chalanmi (s bratom) som chodievala na naše dedinské ihrisko si zakopať, lákalo ma vidieť ako prebieha skutočný tréning A-tímu. Je to ako sen, že som sa dostala až do finále a urobím všetko, čo bude v mojich silách, aby som čo najlepšie reprezentovala FK SENICA!" opisuje dôvody zapojenia sa do tohto projektu.

Adriana mala k športu a hlavne futbalu vždy blízko. Celá jej rodina je úzko spätá s futbalovým klubom v jej rodnej dedine. "Môj vzťah k futbalu je veľmi pozitívny. Vždy som, čo sa týka športu, bola skôr taký chlapec. Hrávala som v našej dedine s chalanmi hokej, hokejbal, basketbal a samozrejme nechýbal ani futbal." dodala Košarištianka. Reprezentantka Záhorákov má veľmi poztívny vzťah ku klubu. Nášmu mužstvu fandí a chalanom drží palce v boji o záchranu. "FK Senica je klub, ktorý rada podporím a držím chalanom palce počas každého zápasu, aj napriek tomu, že z časového hľadiska si nemôžem dovoliť účasť na každom zápase. Teším sa z každej ich výhry a o to viac si ju viem oceniť, keďže momentálne všetci vieme, že bojujú o záchranu. V boji o záchranu by som im zaželala, aby ich dobrá nálada a pozitívne myslenie sprevádzalo počas každého zápasu." 

Verná fanúšička nášho klubu sa zúčastnila tréningu s A-mužstvom, ktorý si užila a ak by mala v budúcnosti možnosť, tak by si ho rada zopakovala. "Tréning s chalanmi bol skvelý! Rada by som si ho s nimi ešte  zopakovala. Veľmi im fandím a obdivujem ich! Na tréningu boli veselí, motivovaní a hlavne odhodlaní dať do najbližšieho zápasu, ktorý hrali vtedy proti Prešovu, maximum. Verím, že ich elán a chuť hrať neopustí a ešte všetkým úkážu, čo sa v nich skrýva. To, že im v tejto sezóne nevyšla väčšina zápasov neznamená, že v tejto druhej polovici to neotočia vo svoj prospech. Verím, že nielen pre širokú verejnosť, ale aj pre ich samých bude veľkým prekvapením, kam sa v tabuľke ešte vyšplhajú."

Reprezentantka červeno-modrých farieb hodnotí projekt Miss Fortuna ligy veľmi pozitívne. Neľutuje, že sa do súťaže prihlásila a je vďačná za podporu fanúšikov. "Páči sa mi myšlienka tohto projektu. Nepočula som o žiadnej takejto podobnej súťaži s podobnou myšlienkou. Futbal už dávno nie je len chlapskou záležitosťou. Som vďačná za príležitosť účasti v Miss Fortuna ligy. Nikdy predtým som v žiadnej podobnej súťaži zapojená nebola. Posnažím sa čo najlepšie v tomto projekte reprezentovať FK Senica a dúfam, že Vás nesklamem," dodala s úsmevom na záver naša reprezentantka, ktorá bude hájiť farby klubu Fk Senica i na májovom finálovom galavečere. 

Adriane prajeme v súťaži Miss Fortuna ligy veľa šťastia!

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
So Žilinou po smolnom závere nakoniec remíza

So Žilinou po smolnom závere nakoniec remíza

30.11. | TASR
V piatok proti Žiline po polčase prerušené, dohrá sa v utorok 30.11.

V piatok proti Žiline po polčase prerušené, dohrá sa v utorok 30.11.

29.11. | FK Senica, foto: mskzilina.sk
Vrátiť sa k poctivým a pracovitým výkonom

Vrátiť sa k poctivým a pracovitým výkonom

24.11. | Redakcia
2

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu