Odišiel Čikoš, prišiel Šefčík

Odišiel Čikoš, prišiel Šefčík

01.09.2017 | Vlado Miček

V našej kabíne nastali v závere týždňa dve zmeny. Jednou je odchod Erika Čikoša do Slovana a opačným smerom sa sťahuje Samuel Šefčík.

Erik Čikoš v našom drese stihol odohrať iba dve stretnutia a už sa pobral tam, kde pred pobytom u nás odohral všetky svoje fortunaligové stretnutia, do Bratislavy. Senický dres vymenil za farby Slovana Bratislava. Pre nového zamestnávateľa sa na klubovej stránke vyjadril: "Bol som veľmi milo prekvapený, keď o mňa Slovan znovu prejavil záujem. Prišlo to naozaj nečakane, no o to viac sa z toho teším. Verím, že pomôžem tímu a obnovíme úspešnú spoluprácu. Poslednú sezónu som strávil v Taliansku, dlhšie som však nehral, lebo som mal natrhnutý sval a lekárska starostlivosť tam nebola na najlepšej úrovni. Ak by som sa s týmito skúsenosťami zo zahraničia vrátil v čase, tak by som sa v zime 2015 rozhodol inak a podpísal viacročnú zmluvu, ktorú mi Slovan ponúkal. Je to najviac, hrať za svoj klub, svoje mesto a byť doma v Bratislave. Teraz som späť doma a teším sa na nové výzvy.“

Opačným smerom putoval talentovaný strednopoliar Samuel Šefčík. Ten v tejto sezóne nastúpil v troch dueloch kvalifikácie Európskej ligy a vo fortunaligovom stretnutí proti Dunajskej Strede v drese Slovana. V našom klube už absolvoval premiéru v prípravnom stretnutí so Slováckom. V Senici by mal hosťovať do konca tejto sezóny.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Michalovcami

Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Michalovcami

13.10. | FK Senica
Prehra so Sereďou gólom v nadstavenom čase

Prehra so Sereďou gólom v nadstavenom čase

4.10. | TASR, foto: Braňo Španka
Šimon Šumbera: Verím, že zajtra uspejeme

Šimon Šumbera: Verím, že zajtra uspejeme

1.10. | FK Senica, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu