Preview pred zápasom: Čaká nás Slovan Bratislava

Preview pred zápasom: Čaká nás Slovan Bratislava

04.08.2017 | Vlado Miček

Už dnes v piatok 4.8. o 18:30 budú čeliť naši futbalisti súčasnému lídrovi tabuľky Slovanu Bratislava. Ten vstúpil do sezóny úspešne, keď najskôr v Poprade zdolal domáci Tatran Prešov 5:1 najmä zásluhou troch gólov Mareša a v uplynulom týždni doma naplno bodoval v zápase s ViOnom zo Zlatých Moraviec, ktorý zdolal 2:1.

My sme naopak zatiaľ bez bodu. Na úvod sme nestačili v domácom prostredí na AS Trenčín, ktorému sme podľahli 1:2, keď náš gól strelil Alan Kováč. V 2. kole sme ťahali za kratší koniec v Ružomberku, kde sme si vylámali zuby na miestnej Ruži, ktorá zvíťazila 4:0. Cestu k plnému bodovému zisku jej výrazne uľahčila červená karta už v 25. minúte, po ktorej už domáci naplno dominovali.

Seničania pred 3. kolom získali do svojho stredu zaujímavú posilu. Stal sa ňou trojnásobný reprezentant Slovenska Blažej Vaščák. Na druhej strane sa musíme zaobísť bez dvojice Filip Ďuriš a Marek Rigo, ktorí sú u nás na hosťovaní a od svojho stáleho zamestnávateľa nedostali povolenie hrať.

Štatistika posledných duelov tiež nie je našim hráčom naklonená. Posledných šesť duelov sme ťahali za kratší koniec, vrátane pohárového stretnutia na jar minulého roka. Naposledy sme sa z víťazstva nad Belasými tešili 9. novembra 2014 po výsledku 2:1. Strelecky sa za nás presadili Piroska a Kalabiška, keď druhý menovaný strhol víťazstvo na našu stranu v 88. minúte.

Slovanisti po vypadnutí z Európy aj naďalej posilňujú káder. V tomto týždni prišli do klubu posily do defenzívy. Päťnásobný bulharský reprezentant Vasil Božikov posilní stopérsky post a kraj obrany by mal obhospodarovať 23-ročný grécky futbalista Diamantis Chouchoumis. Prvý menovaný prichádza z tureckej Kasimpasy a druhý z Panathinaikos Atén.

Technické informácie:

Tribúna E je z dôvodu prestavby v jesennej časti uzatvorená.

Predaj vstupeniek sa začína na štadióne hodinu pred stretnutím.

Bufety aj za tribúnou C sú otvorené už hodinu pred začiatkom stretnutia.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Michalovcami

Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Michalovcami

13.10. | FK Senica
Prehra so Sereďou gólom v nadstavenom čase

Prehra so Sereďou gólom v nadstavenom čase

4.10. | TASR, foto: Braňo Španka
Šimon Šumbera: Verím, že zajtra uspejeme

Šimon Šumbera: Verím, že zajtra uspejeme

1.10. | FK Senica, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu