Prvá kvízová súťaž na stránke FK Senica splnila svoj účel

Prvá kvízová súťaž na stránke FK Senica splnila svoj účel

02.06.2017 | Jozef Komorný

Do kvízovej súťaže na webovej stránke FK Senica sa zapojilo vyše 80 súťažiacich, pričom takmer 50 z nich odpovedalo v obidvoch častiach kvízu.

Úspešnejší boli v prvej časti kvízu, kde bolo až deväť správnych 8 - bodových odpovedí, v druhej časti kvízu, ktorý bol zrejme náročnejší, už na všetkých osem odpovedí správne odpovedali iba traja (súťažili s nickname tombier84, salvamus96, mroman411), ktorí boli rovnako úspešní aj v jej prvej časti.

Veľa súťažiacich bolo verných fanúšikov FK Senica, ktorí vedeli odpovedať aj na otázky z dávnejšej histórie, ale zapojili sa aj takí, ktorí účinkovanie senických futbalistov nesledujú až tak dlho.

Odpovedať správne na všetkých šestnásť kvízových otázok bolo náročné, no snažili sme sa ich formulovať z takých tém, ktoré už boli niekedy na senickom webe spomínané.

Súťaž bola maximálne objektívna, pretože súťažiaci boli v spojení s organizátormi iba cez svoj nickname, nikto z organizátorov nepoznal skutočnú identitu súťažiacich. Organizátori kvízu sú príjemne prekvapení tak vysokým počtom súťažiacich a tiež ich úspešnosťou.

Víťazom Tomáš Nečas

O víťazovi napokon rozhodlo elektronické žrebovanie, ktoré určilo za víťaza Tomáša Nečasa, ktorého meno sme spoznali, až keď si prišiel pre výhru.

Tomáš je bývalým hráčom FK Senica v mládežníckych družstvách, v súčasnosti ešte hráva v súťažiach ObFZ Senica za Dojč. Bol kapitánom výberu fanúšikov FK Senica v Jihlave, kde vzorne reprezentovali klub i mesto na silne obsadenom turnaji fanúšikov najsilnejších futbalových klubov. Na Onlajny.eu viac rokov približoval priebehy zápasov FK Senica čitateľom tohto portálu.

Spýtali sme sa ho na jeho pocity z kvízu.

„Keď som zaregistroval na stránke FK Senica tento kvíz, veľmi som sa potešil. Keďže som veľký fanúšik senického futbalu, mohol som sám seba otestovať z jeho histórie,“ hovorí Tomáš Nečas. „Niektoré otázky boli z môjho pohľadu ľahšie, ďalšie však dali riadne zabrať. Nebol som si celkom istý, či som trafil všetky odpovede správne, no veril som si. Celkové víťazstvo však bolo o šťastí, dokonca som to sledoval, a keď elektronické žrebovanie označilo za víťaza mňa, mal som obrovskú radosť. Dres s podpismi všetkých hráčov FK Senica bude mať u nás doma čestné miesto,“  spomína Tomáš.

Privítal by aj pokračovanie súťaže? „Určite, športoví fanúšikovia sú súťaživé povahy a určite by sme privítali ďalší kvíz, v ktorom by sme si mohli zasúťažiť a ešte sa aj dozvedeli čo - to z histórie senického futbalu.“

Fanúšik z Talianska

Zaujímavým účastníkom kvízu bol súťažiaci s nickname salvamus96. Jeden z troch súťažiacich, ktorý na všetky otázky odpovedal správne je totiž z Talianska. Najskôr si myslel, že je víťazom kvízu, preto písal na FB stránku FK Senica správu, v ktorej žiadal o zaslanie výhry. Na našu otázku, či pozná klub odpovedal, že ho bližšie nepozná, no zaregistroval ho na facebooku. Je však vášnivým súťažiacim, odpovede na otázky hľadal cez google, takže išiel takmer na istotu. Po slovensky nevie a texty a otázky si prekladal cez google translator do angličtiny a v angličtine vyhľadával odpovede. Víťazstva v kvíze sa síce nedočkal, no FK Senica v Taliansku získal ďalšieho fanúšika.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia zastavuje tréningový proces

Akadémia zastavuje tréningový proces

29.9. | Redakce
V dohrávke 4.kola na Tehelnom poli

V dohrávke 4.kola na Tehelnom poli

29.9. | Redakce
Mládež v akcii: Výsledkový servis

Mládež v akcii: Výsledkový servis

28.9. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu