Pred zápasom s Trenčínom súťažíme o zaujímavé ceny od našich sponzorov

11.10.2016 | Filip Holec

Pred budúcotýždňovým zápasom proti AS Trenčín rozbiehame už dnes online súťaž, ktorá nebude jedinou. Súťažiť sa bude aj v sobotu priamo na štadióne

FK Senica odohrá najbližší domáci zápas v sobotu 22.10. v netradičnom hracom čase o 20:30 proti AS Trenčín
Pred zápasom s úradujúcim majstrom rozbiehame súťaž o zaujímavé vecné ceny.
Spoločnosť Segum - štúdio zdravého spánku do súťaže venovalo špeciálny pamäťový vankúš, ktorý zabezpečí váš pohodlný spánok.
Jeden z týchto vankúšov môžete vyhrať, ak správne odpoviete na našu otázku: Vymenujte troch hráčov, ktorí sa predstavili v drese oboch sobotňajších súperov?
Odpovede na súťažnú otázku môžete posielať na mailovú adresu fanusik@fksenica.eu alebo v komentároch pod týmto článkom na sociálnej sieti Facebook. Výhercov vyhlásime práve počas nášho sobotňajšieho zápasu, kde si budete zároveň môcť prebrať aj svoju cenu spolu s reklamnými predmetmi FK Senica.

Príďte podporiť naše mužstvo na zápas s Trenčínom a získajte šancu vyhrať priamo na štadióne cez polčasovú prestávku ďalšie ceny od našich partnerov SEGUM a  VILIJA - senických pekární. Výhercov našich polčasových súťaží budeme žrebovať zo zakúpených lístkov a permanentiek priamo počas zápasu.