Zaujímavá výzva stojí pred štvoricou našich hráčov v Súboji zručnosti Fortuna ligy

Zaujímavá výzva stojí pred štvoricou našich hráčov v Súboji zručnosti Fortuna ligy

11.10.2016 | Filip Holec

Do dovednostnej súťaže organizovanej riadicim orgánom našej najvyššej súťaže sme vybrali štvoricu Weriton, Róbert Pillár, David Březina, Jakub Kosorin

V uplynulých dňoch ste mohli na sociálnych sieťach Fortuna ligy i klubov našej najvyššej súťaže zaregistrovať zaujímavú výzvu, ktorú pripravila ÚLK. Všetky kluby Fortuna ligy a vybraní hráči sa zúčastnia dovednostnej súťaže Súboj zručnosti. V tejto súťaži si štyria nominovaní hráči z každého klubu zmerajú sily v rôznych futbalových disciplínach. Súťažiť sa bude v triafaní do brvna, vzdušnom slalome, v streľbe do minibránok a ligisti si zmerajú aj najtvrdšiu strelu.
Vo facebookovom hlasovaní ste mali možnosť nominovať do súťaže jedného hráča FK Senica. Vzhľadom na zranenie Guilleho Andresa Lopéza sme pri rovnosti hlasov vybrali našu dlhoročnú defenzívnu oporu,  Róberta Pillára. Spolu s ním sa do Súboja zručnosti zapoja Luiz Weriton, Jakub Kosorin a David Březina. V kuloároch sa dokonca šepká, že český stopér Březina je čiernym koňom celej súťaže v disciplíne o najtvrdšiu strelu. Ako dopadne Súboj zručnosti môžete sledovať na našich sociálnych sieťach a na sociálnych sieťach Fortuna liga.

Vieme však už ako dopadlo losovanie o víťaza originál lopty Adidas s podpismi našich hráčov, ktorú bolo možné získať práve hlasovaním na Facebooku FK Senica. Šťastným výhercom je Erik Kujovský a loptu by si mal prebrať na domácom zápase FK Senica proti AS Trenčín v sobotu 22.10.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Po výbornom výkone sme zdolali Trnavu

Po výbornom výkone sme zdolali Trnavu

23.2. | Ivan Tobiáš, TASR, foto: Jozef Komorný
Zajtra privítame Spartak Trnava

Zajtra privítame Spartak Trnava

22.2. | Ivan Tobiáš
Podporte futbalové nádeje FK Senica 2 % z dane

Podporte futbalové nádeje FK Senica 2 % z dane

18.2. | Ivan Tobiáš

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu