Gorosito ostáva, Navarrete odišiel

Gorosito ostáva, Navarrete odišiel

24.01.2011 | Redakcia

201011-01 Dvojtýždňová skúška Argentínčanov Juana Manuela Navarreteho a Nicolasa Ezequiela Gorosita sa v sobotu po prípravnom zápase FK Senica – Slovan Duslo Šaľa skončila. Už pred stretnutím bolo jasné, že Navarrete tím zo Záhoria neposilní. Aj preto v nominácii chýbal. Naopak Gorosito odohral na poste pravého obrancu prvý polčas a neviedlo sa mu zle.

 

Mladý bek trénerov zaujal a tak sa prezident klubu Viktor Blažek a športový riaditeľ Dušan Vrťo pustili do rokovaní s hráčovým agentom. „S pánom Liserom sme komunikovali prakticky počas celého obdobia skúšky. V sobotu vo večerných hodinách sme len číselne doladili to, čo sme si zadefinovali počas tohto obdobia. Zatiaľ sme sa s Gorositom dohodli na ročnom hosťovaní. V zmluve ja zahrnutá aj opcia, na základe ktorej môžeme hosťovanie zmeniť na tvrdý prestup. Argentínčania prišli do Senice na základe pozvánky od agentúry Football One,“ priblížil podrobnosti súvisiace so vzájomnou dohodou Viktor Blažek.

 

O miestenku v kádri FK Senica sa usilovala dvojica Juhoameričanov, napokon sa presadil iba jeden. „Po odchode Samira Merzića sme hľadali pravého obrancu. Lovili sme v slovenských aj českých vodách. K našim predstavám sa ale najviac priblížil Gorosito. V dobrom svetle sa ukázal aj Navarrete, ale v zálohe máme predsa len vyššiu konkurenciu, takže sme ho napokon neangažovali,“ informoval prezident klubu.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Trenčínu sme podľahli rozdielom triedy

Trenčínu sme podľahli rozdielom triedy

16.2. | Igor Tabiš
Po dvojmesačnej pauze sa vracia Fortuna liga, v sobotu vyzveme Trenčín

Po dvojmesačnej pauze sa vracia Fortuna liga, v sobotu vyzveme Trenčín

15.2. | Igor Tabiš
Tlačová konferencia pred začiatkom jarnej časti Fortuna ligy

Tlačová konferencia pred začiatkom jarnej časti Fortuna ligy

14.2. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu