Comeback Jaroslava Diviša na Záhorie

Comeback Jaroslava Diviša na Záhorie

26.07.2011 | Redakcia

201011-01Nekonečná prestupová sága Jaroslava Diviša dospela do finále. Funkcionári FK Senica začali rokovať s partnermi Slovana Liberec o trvalom prestupe tohto hráča už v zimných mesiacoch. Obe strany dlho nenachádzali spoločnú reč. Futbalista chcel ostať za každú cenu na Záhorí, plány s ním však mal aj jeho kmeňový klub. Frustrovaný krídelník preto nespokojný opustil Senicu a vydal sa na sever Česka.

 

Pod Ještědom sa rýchlemu útočníkovi nedarilo vôbec zle. V prípravnom dueli proti Českým Budějoviciam dosiahol dokonca hetrik. „Napriek tomu nám Jardo pravidelne telefonoval, že by sa rád vrátil do Senice,“ opísal častú komunikáciu s autorom desiatich gólov vo vlaňajšom ročníku Corgoň ligy Dušan Vrťo.

 

Predstavitelia FK Senica denne žhavili linky do Liberca. Pravidelné telefonáty s trénerom Šilhavým, manažérom Kleiblom ba dokonca i s majiteľom Karlom však úspešné výsledky neprinášali. „Iniciatívu vyvinul aj Diviš. Jasne dával najavo svoju túžbu vrátiť sa do Senice. Navštevoval všetkých kompetentných a snažil sa ich presvedčiť, aby ho uvoľnili. Spoločnými silami sme napokon predstaviteľov Liberca presvedčili. V pondelok popoludní sme od severočechov dostali súhlas,“ neskrýval úľavu športový riaditeľ FK.

 

V utorok ráno potvrdil dohodu podpisom aj Jaroslav Diviš. Senici sa upísal na nasledujúce tri sezóny. Funkcionári robia všetko pre to, aby stihli vybaviť všetky administratívne záležitosti už do štvrtkového zápasu v Salzburgu.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Z Trnavy prichádza na hosťovanie Filip Dangubič

Z Trnavy prichádza na hosťovanie Filip Dangubič

21.2. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: U12 a U10 s ďalšími futbalovými skúsenosťami

Mládež v akcii: U12 a U10 s ďalšími futbalovými skúsenosťami

18.2. | Igor Tabiš
Trenčínu sme podľahli rozdielom triedy

Trenčínu sme podľahli rozdielom triedy

16.2. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu