Jakub Hromada v zápase proti Estónsku viedol 21ku ako kapitán a presadil sa aj gólovo

Jakub Hromada v zápase proti Estónsku viedol 21ku ako kapitán a presadil sa aj gólovo

25.03.2016 | Redakce

Náš stredový hráč si veľmi cení kapitánsku pásku a teší sa na derby so Skalicou

Jakub Hromada sa v utorok na našom štadióne predstavil ako kapitán reprezentačnej 21ky, presadil sa aj gólovo a mužstvo podalo kvalitný výkon.
Je vidieť, že nám rastie v Senici kvalitný futbalista a jeho výkon nám urobil veľkú radosť. Jakuba sme sa spýtali nielen na zápas, ale aj na derby so Skalicou, ktoré odohráme už o týždeň v sobotu. 


Aký bol pocit vybehnúť na ihrisko s kapitánskou páskou v 21ke?
Bol to krásny pocit nastúpiť ako kapitán za 21tku, no bolo to hlavne tým, že sme hrali skoro všetci mladší hráči. Veľmi si to vážim a bolo to o to krajšie, že sa hralo v Senici a zápas sme zvládli.

Zápas sa mužstvu vydaril, presadil si sa aj gólovo, tréneri boli spokojní?
Myslím si, že s výsledkom aj s predvedenou hrou môžeme byt spokojní. Veľmi ma teší aj môj gól, no najmä dobrý vstup nášho mužstva do turnaja.

Čo očakávaš od zápasu s Tureckom?
Určite to bude úplne odlišný zápas ako proti Estónsku. Všetci veríme, že sa nám podarí v utorok zvíťaziť a urobíme tak ďalší krok k postupu na finálový turnaj.

Ako trávite reprezentačný zraz?

Tento zraz je trochu odlišný ako tie ostatné keďže bol rozdelený na dve skupiny. Som veľmi rád, že som sa dostal aj do nominácie na kvalifikačný zápas. Pripravujeme sa a sústredíme sa už na Turecko. Každý deň absolvujeme jeden tréning a neskôr máme vždy buď voľný alebo spoločný program. Dnes sa ideme pozrieť na zápas Áčka do Trnavy.

Čo by si odkázal fanúšikom Senice pred derby so Skalicou?

Na derby sa my hráči určite veľmi tešíme a verím tomu, že aj naši fanúšikovia. V poslednom domácom zápase proti Skalici vytvorili úžasnú atmosféru a aj vďaka ich pomoci sme získali 3 body. Dúfam, že to bude tak aj o týždeň a prídu vo veľkom počte a spoločnými silami dokážeme derby zvíťaziť.

Pevne veríme, že Jakub sa bude objavovať na reprezentačných akciách aj naďalej a že aj do zápasu so Skalicou si prenesie hernú pohodu. 
Záhorácke derby bude pre celé naše mužstvo veľmi dôležité a po reprezentačnej prestávke sa veľmi tešíme na ďalšie zápasy nášho mužstva. Dúfame vo veľkú podporu z tribún a svoju pozornosť už smerujeme na tento prestížny duel so Skalicou. 

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Interview: Juraj Piroska

Interview: Juraj Piroska

27.10. | Redakce
Dôležité tri body

Dôležité tri body

25.10. | Redakce
Tri body po dvoch góloch v druhom polčase

Tri body po dvoch góloch v druhom polčase

24.10. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu