Dávid Leško s prvým ligovým zásahom za Senicu: ”Škoda nevyužitých šancí.”

Dávid Leško s prvým ligovým zásahom za Senicu: "Škoda nevyužitých šancí."

13.03.2016 | Filip Holec

Michal Šulla aj Dávid Leško sa zhodujú, že zápas mohol dopadnúť úplne inak, Juraj Sabol nie je spokojný bez bodu.

Po zápase v Dunajskej Strede vládli v kabíne zmiešané pocity. Na jednej strane sme opäť mali šance, ktoré nám mohli vyniesť aspoň bod, na druhej strane si hráči boli vedomí, že vzadu sme urobili chyby, za ktoré sme pykali.

Michala Šullu mrzí, že sme nevyužili naše šance: "Bol to pre nás dosť smolný zápas. Smerom dopredu sme hrali celkom slušne, vypracovali sme si šance, bohužiaľ pre nás, sme premenili len jednu. Minimálne v prvom polčase sme hrali s Dunajskou vyrovnanú partiu a postavili sme ich na nohy našimi chybami vzadu, ktoré oni využili. V podstate dali tri góly po odrazených loptách, je to škoda."

Juraj Sabol vie, že bez bodu nemôžeme byť spokojní ale "v útočnej fáze sme opäť ukázali o niečo viac, ako v zápase predtým. Teší ma, že Dávid Leško dal svoj prvý gól. Hrubé chyby v defenzíve, ktoré sme vyrobili nás však stáli nejaký ten bod, na ktorý sme určite siahali. Asi nie je na mieste použiť slovíčko spokojnosť, ale chlapcom ďakujem za odvedený výkon a musíme sa pripravovať ďalej, od zápasu k zápasu."

Ako spomenul Juraj Sabol, Dávid Leško si otvoril strelecký účet v našom drese: "Čo povedať k prvému gólu, keď sme nevyhrali. Určite by ma oveľa viac potešilo, ak by sme v Dunajskej získali nejaké body. Je naozaj škoda nevyužitých šancí, predviedli sme v prvom polčase niekoľko pekných útokov, slušnú hru. Veľká škoda, že sme vzápätí po vyrovnaní dostali gól na 2:1, zápas sa potom definitívne zlomil po ich rýchlom góle v druhom polčase."

Je jasné, že pre fanúšikov nie je jednoduché vnímať, keď naše mužstvo neboduje, ale zverencom Dušana Vrťa sa nedá uprieť bojovnosť, snaha a ochota nechať na ihrisku senické srdce. Jarná časť sezóny mala byť najmä o budovaní nového mužstva, sme ešte len na jej začiatku a v každom zápase je vidieť posun smerom dopredu. S podporou fanúšikov dokážeme zápas od zápasu viac, o tom sme všetci v klube presvedčení. Už v utorok o 17:30 vyzveme na našom štadióne vo štvrťfinále Slovnaft Cupu Slovan Bratislava a bolo by pekné si pripomenúť našu cestu v tejto súťaži z minulého roku, kedy sme dokráčali až do finále. 

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Interview: Juraj Piroska

Interview: Juraj Piroska

27.10. | Redakce
Dôležité tri body

Dôležité tri body

25.10. | Redakce
Tri body po dvoch góloch v druhom polčase

Tri body po dvoch góloch v druhom polčase

24.10. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu