Fantastické! Dievčatá FK Senica vo finále HSM

22.01.2016 | Milan Ondruš

Fantastické! Senické dievčatá postupujú do finále Halovej sezóny mládeže (HSM). V druhom kole turnaja, ktoré sa hralo 21.1.2016 v Myjave, sa Seničanky umiestnili na druhom mieste a postúpili do finálového turnaja, na ktorom sa stretnú tie najlepšie futbalistky Slovenska v kategórii žiačky.

Finálové podujatie HSM žiačok sa uskutoční 6. – 7. februára 2016 v Púchove. Dievčatám budeme držať vo finále palce. V druhom kole turnaja v Myjave zvíťazili 5-krát a získali dovedna 15 bodov. Seničanky nestačili len na víťaza z T. Teplíc a P. Bystricu. Zverenkyne trénera Richarda Opálka si postup do finále zaslúžia. Sú dôkazom toho, že v Senici máme nielen talentovaných futbalistov, ale aj talentované dievčatá s kopačkami na nohách.