Futbalisti si vyskúšali golf

Futbalisti si vyskúšali golf

12.11.2015 | Milan Ondruš

Počas reprezentačnej prestávky si futbalisti FK Senica oddýchnu od zápasového kolotoča. „Naplánovaný nemáme ani žiaden prípravný zápas,“ hovorí tréner FK Senica Juraj Sabol. Naopak, pauzu využijú aj na stmelenie kolektívu pri iných športových aktivitách ako futbal. V stredu odpoludnia si skúsili, ako im to ide s golfovou palicou.

Veru, niektorým to šlo lepšie, niektorí to držali v ruke prvýkrát a chvíľu trvalo, kým si s golfovou palicou začali tykať. Názvy ale pochytili od začiatku. „Beriem si šestku železo,“ hlási Zolo Kontár, keď si chystá na odpal. Taký Michal Klec, ak by potrénoval, môže pomýšľať aj o kariére golfistu. Hoci tento šport nikdy pred tým nehral, šlo mu to výborne. Spomedzi hráčov asi najlepšie. Najdlhšie údery mal asi predsalen Zoltán Kontár. „Táto šla za 150 metrov,“ usmieva sa.


Po asi polhodine na odpalisku si chalani vyskúšali i patovanie. „Skvelé spríjemnenie dňa,“ hovoril kapitán FK Senica Petr Pavlík, ktorý na chvíľku vymenil golfovú palicu za fotoaparát a svojich spoluhráčov zvečnil na niektorých podarených fotkách.

 

„Penati Golf Resort je skutočne nádherné miesto. Skvelé na prechádzky pred zápasom, okrem golfu sa tu dá aj príjemne oddýchnuť,“ hovoril tréner Záhorákov Juraj Sabol. Okrem podobných aktivít ale chalani v prvom rade zarezávajú na tréningových ihriskách a reprezentačná pauza slúži v prvom rade na dobitie bateriek. 

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

13.3. | FK Senica
Prvé dve kolá nadstavby zrušené

Prvé dve kolá nadstavby zrušené

9.3. | FK Senica
Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

9.3. | FK Senica

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu