VIDEO: Patrik Lukáč o svojej premiére v drese FK Senica

VIDEO: Patrik Lukáč o svojej premiére v drese FK Senica

06.11.2015 | Milan Ondruš

K tímu FK Senica sa pripojil v priebehu jesene tohto roka. Brankársky post v tíme nebol dostatočne obsadený, a tak Senica siahla po Patrikovi Lukáčovi (20), ktorý dovtedy chytával za Teplice. Počas zápasov Fortuna ligy robí brankársku dvojku Michalovi Šullovi, no v 5.kole Slovnaft Cup si už odkrútil premiéru v tíme Záhorákov.

„Patrik prišiel k nám ako voľný hráč z Teplic. Je našim hráčom do konca aktuálneho kalendárneho roka. Potom uvidíme, čo ďalej. Je to syn bývalého asistenta trénera Luboša Lukáča, ktorý pôsobil v našom klube popri hlavnom trénerovi Jozefovi Kostelníkovi,“ ozrejmuje detaily brankára i jeho prestupu do Senice športový riaditeľ Záhorákov Dušan Vrťo.

Patrik Lukáč bude mať na svoju premiéru v drese FK Senica rozpačité spomienky. Ako sám hovorí, na jednej strane sa teší z víťazstva, na druhej ho mrzí jeho chyba, po ktorej Senica v 80.min inkasovala vyrovnávajúci gól. „Bola to moja chyba. Beriem to na seba. Loptu som si zastavil a príliš dlho som čakal s rozohrávkou. Súperov hráč ma predbehol, loptu mi vypichol a ja už som potom trafil len jeho nohu. Kopala sa penalta. Domácemu brankárovi Tomášovi Belicovi som vystihol smer, no kopol to parádne, a vyrovnal. Mrzí ma táto chyba, no som rád, že som ju v penaltovom rozstrele potom čiastočne odčinil,“ hovorí po stretnutí brankár Senice Patrik Lukáč.

Viac vo video rozhovore s Patrikom Lukáčom: 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

13.3. | FK Senica
Prvé dve kolá nadstavby zrušené

Prvé dve kolá nadstavby zrušené

9.3. | FK Senica
Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

9.3. | FK Senica

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu