Robo Pillár mužom zápasu. Gól zariadil i hasil

Robo Pillár mužom zápasu. Gól zariadil i hasil

02.11.2015 | Milan Ondruš, foto: Marián Bazala

Tretie víťazstvo v rade a tretie na hosťujúcej pôde! V novej City Arene sme zdolali domáci Spartak Trnava! O jediný gól sa postaral Jan Kalabiška, ktorý v 31.min premenil pokutový kop. Po zápase sa skloňovalo ale aj iné meno. Vo výbornom svetle sa predviedol stopér Robo Pillár, ktorý bol kľúčovou osobnosťou zápasu.

„Víťazstvo nás veľmi potešilo. Veľa ľudí podľa mňa nečakalo, že v Trnave môžeme zvíťaziť. Najmä v novej City Arene sa domácim darí, o to radšej sme, že sa nám tu podarilo zvíťaziť. Veľmi nás to teší,“ hovorí po zápase stopér Senice Róbert Pillár, ktorý sa v 30.min ocitol v kľúčovej situácii zápasu, keď sa netradične ocitol v pozícii ľavého útočníka a prebíjal sa do vnútra šestnástky. „Tréner chce, aby sme podporovali útok. Zobral som loptu, videl otvorený priestor. Vošiel som tam. Mišo Klec mi loptu pekne prihral a bola penalta,“ dodáva Pillár. Tú premenil Honzo Kalabiška a Záhoráci šli do vedenia.

O tri minúty na to bol Pillár už na svojom stopérskom poste a hasil stopercentnú šancu Trnavy. Veľmi dôležitý okamih zápasu. Ak by Trnava vyrovnala, zápas by sa mohol vyvíjať inak. „Šla pekná lopta od Mikoviča na nabiehajúceho Schranza. Mišo Šulla jeho pokus vykopol, lopta sa však ešte kotúľala za neho, ja som ju dobehol a odkopol do bezpečia,“ opisuje situáciu Robo Pillár, ktorí bol spolu s kapitánom Senice Peťom Pavlíkom na čele výborne pracujúcej senickej defenzívy.

Viac s Robom Pillárom vo videu:


 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia zastavuje tréningový proces

Akadémia zastavuje tréningový proces

29.9. | Redakce
V dohrávke 4.kola na Tehelnom poli

V dohrávke 4.kola na Tehelnom poli

29.9. | Redakce
Mládež v akcii: Výsledkový servis

Mládež v akcii: Výsledkový servis

28.9. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu