Dobre naladení. Do Ružomberka sa ideme pobiť aj o dobrý výsledok

Dobre naladení. Do Ružomberka sa ideme pobiť aj o dobrý výsledok

16.10.2015 | Milan Ondruš

Po reprezentačnej prestávke sa opäť vracia ligový kolotoč. Pre Záhorákov sa naplno rozkrúti v sobotu na pôde MFK Ružomberok. S mužstvom, s ktorým na domácej pôde v júli tohto roku Seničania remizovali, sa stretnú pod Čebraťom o 17:00.

Záhoráci sa na zápas naladili pohárovým víťazstvom, v ktorom zdolali Zvolen na ich pôde 2:0. O presné zásahy sa postarali Tomáš Komara a Jojo Dolný. Súboj s Ružomberkom bude ale o inom. V júli tohto roku sa Záhoráci so súperom už raz stretli. Na domácej pôde zachraňoval remízu v 90.min senický stopér Róbert Pillár. „Filip Hlohovský mieril na bránu. Bola to taká strieľaná prihrávka. Ja som do nej vložil nohu a lopta sa odrazila do brány,“ spomína si na gól, ktorý znamenal deľbu bodov Robo Pillár.

Sobotný zápas bude podľa senického stopéra najmä o bojovnosti. Kto do toho dá viac, uspeje. „Určite to bude súbojový zápas. Ružomberok má urastených chlapov v mužstve, ale budeme sa im chcieť minimálne vyrovnať. Dúfam, že sa na konci budeme tešiť zo zisku bodov,“ dodáva Pillár.

Ružomberok má 5-bodový náskok pred Senicou, ktorá je momentálne na ôsmom mieste tabuľky. V predchádzajúcich troch fortunaligových vystúpeniach vyšla Senica naprázdno. „Konečne sme po dlhšej dobe ale vyhrali, keď sme v pohári zdolali Zvolen. Snáď sme sa chytili a ďalšie víťazstvá prídu. Dôležité budú v zápase určite štandardky. Vieme z nich dať gól, ale aj súper ich má nebezpečné. Na zápas sme správne naladení a namotivovaní, tešíme sa. Nevieme, aké bude v Ružomberku ihrisko. Už dlhšiu dobu prší. Veríme ale že to bude dobrý futbal so šťastným koncom pre nás,“ uzatvára pred sobotným zápasom na pôde MFK Ružomberok Robo Pillár.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Filip Černák hráčom FK Senica

Filip Černák hráčom FK Senica

16.7. | Redakce
Druhou posilou do defenzívy Jakub Nemec

Druhou posilou do defenzívy Jakub Nemec

15.7. | Redakce
Prvou letnou posilou klubu Tomáš Šalata

Prvou letnou posilou klubu Tomáš Šalata

15.7. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu