Michal Šulla sa doliečuje. Z hry ho vyradil koňar priamo na kosť

Michal Šulla sa doliečuje. Z hry ho vyradil koňar priamo na kosť

02.10.2015 | Milan Ondruš

Od 19.septembra sa neobjavil v bráne. Michal Šulla stále nemôže do brány a stále ani netrénuje naplno. Verí však, že od pondelka už začne zarezávať spolu s mužstvom.

19.septembra sa počas zápasu s Podbrezovou (3:1) zranil a od tej doby chýba medzi troma žrďami senickej brány. Zápas 9.kola Fortuna ligy ešte dochytal, no následné dni prežíval v bolestiach. Pri jednej štandardnej situácii sa Michal Šulla zrazil so súperovým hráčom a inkasoval nepopulárneho „koňara“. „Nepríjemne ma hráč hostí trafil do stehna. Bol to hlboký ´koňar´ na kosť. Po zápase mi stvrdlo a opuchlo. Mal som tam krvnú zrazeninu. Tento týždeň v pondelok som bol na kontrole a ukázalo sa, že stále ju tam mám, čo ma limituje aj v tréningu. Musím počkať, kým sa to vstrebe, no dúfam, že už od pondelka pôjdem s mužstvom naplno,“ hovorí senická jednotka medzi troma žrďami Michal Šulla.

Dnes sme ale Michala na tréningu videli. Naplno nechytal, no do niekoľkých tréningových aktivít sa zapojil. „Trénujem, no veľmi ľahko. Chcem žiť s mužstvom, aj keď som zranený, preto ma tu vidíte. Ale verím, že od pondelka už začnem zaberať naplno,“ dodáva Šulla.

Urasteného odchovanca senického klubu nahradil v bráne ďalší z domácej liahne Martin Junas, ktorý odchytal v týždni aj zápas za senickú 19-ku, ktorá sa v predkole UEFA Youth League stretla na domácom štadióne s Turínom. Junas gól nedostal a predviedol niekoľko vynikajúcich zákrokov. „Myslím, že si Maťo počína zatiaľ v bráne dobre. Nejaký týždeň ešte teda chýbať môžem,“ usmieva sa Michal Šulla.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Cítil som sa výborne, ďakujem trénerom za príležitosť

Cítil som sa výborne, ďakujem trénerom za príležitosť

31.5. | Redakce
Premiéra pri návrate za zvláštnych okolností

Premiéra pri návrate za zvláštnych okolností

30.5. | Redakce
Čisté konto ale aj cenné skúsenosti pre mladíkov

Čisté konto ale aj cenné skúsenosti pre mladíkov

30.5. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu