Hlohovský: Bez bodového efektu je gól zbytočný

Hlohovský: Bez bodového efektu je gól zbytočný

30.08.2015 | Milan Ondruš, foto: Jakub Gabčo

Zápas s Trenčínom ponúkol obojstranne otvorený a atraktívny futbal pre diváka, resp. jeho prvá 45-minútovka. V nej dali oba tímy po góle. Po zmene strán strieľalo góly už len jedno mužstvo. Trenčín zvíťazil v Senici 4:1, z čoho nemal radosť domáci stredopoliar, bývalý Trenčan, Filip Hlohovský.

„Ak by sme hrali tak, ako prvých 20 minút, tak si myslím, že by sme Trenčín zdolali,“ hovorí na úvod Filip Hlohovský a hľadá problémy neúspechu. Po zmene strán sa totiž kombinačná a aktívna Senica z ihriska vytratila, za čo aj pykala troma gólmi. „Nepodržali sme loptu, naopak, veľmi ľahko sme ju strácali. Proti Trenčínu sa to nevypláca. Trenčianske akcie sa na nás valili a už to bolo potom len o tom, koľko gólov dostaneme,“ sebakriticky hovorí senický stredopoliar.

Práve Filip Hlohovský sa proti svojmu bývalému tímu aj strelecky presadil. V 17.min vyrovnával na 1:1. „Som si doberal Igora Šemrinca, že ja budem prvý, kto mu dá v tejto sezóne gól. Nakoniec som druhý, lebo inkasoval aj proti Ružomberku. Z gólu mám ale rozpačité pocity. Ak neznamená nejaký bodový zisk, tak mi je na nič,“ hovorí najlepší senický kanonier, ktorý sa proti Trenčínu presadil tretíkrát v sezóne.

Filip Hlohovský v Trenčíne futbalovo vyrastal a niekoľko rokov strávil aj v seniorskom drese AS. Zápasy proti tomuto súperovi sú pre neho teda vždy špecifické a majú zvláštnu príchuť. „O to viac ma mrzí, že sme to nezvládli. V utorok máme ale pohár, na ktorý sa musíme koncentrovať. Ideme s jasným cieľom postúpiť,“ myslí už na pohárové povinnosti Hlohovský. Zápas 3.kola Slovnaft Cupu Slovan Galanta - FK Senica sa odohrá v utorok o 16:30 na ihrisku Galanty. 

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Podporte futbalové nádeje FK Senica 2 % z dane

Podporte futbalové nádeje FK Senica 2 % z dane

18.2. | Ivan Tobiáš
Ohlasy trénera a hráčov po zápase v D. Strede

Ohlasy trénera a hráčov po zápase v D. Strede

17.2. | Jozef Komorný, foto: dac1904.sk
Z Dunajskej Stredy vezieme bod

Z Dunajskej Stredy vezieme bod

16.2. | FK Senica, foto: dac1904.sk

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu