Dva úseky zápasu, prvý dobrý, druhý nevyšiel

Dva úseky zápasu, prvý dobrý, druhý nevyšiel

24.08.2015 | Milan Ondruš

Seničania začali v Žiline dobre, už v 19.min sa presadil Tomáš Komara a družina okolo hlavného trénera Eduarda Pagáča favorita zaskočila. Záhoráci pokračovali v aktivite aj naďalej, no prišla 41.min, ručná brzda Jozefa Dolného, červená karta a zápas bol odrazu iný.

Nariadený pokutový kop žilinský Škriniar premenil a odvtedy sa obraz hry na trávniku zmenil. „Zápas by som rozdelil na úsek do červenej karty, penalty a gólu, kedy bol zápas obojstranne slušný a vyrovnaný. Od nášho vylúčenia to bolo iba o našej húževnatosti a o tom, či dokážeme ustáť niektoré situácie. Nepodarilo sa nám to hneď v úvode druhého polčasu, a potom to bolo už len o útočných vlnách domácich a našej obrannej fáze. Na druhej strane, niektorí chalani dokázali aj v oslabení ukázať veľkú kvalitu, vedeli podržať loptu a ísť do hry, iní zase potrebujú pracovať na tom, aby sa dostali na úroveň ligovej top výkonnosti,“ hovorí po zápase MŠK Žilina – FK Senica (4:1) tréner Záhorákov Eduard Pagáč.

Po zmene strán bola aktívnejšia Žilina, Seničania ešte v šatni verili v dobrý výsledok, no gól na 2:1 prišiel príliš skoro. Vtedy sa to zlomilo. Nič to. Aj veľké kluby ako Barcelona dostanú štvorku. Ideme ďalej! Už v sobotu (19:00) privítame na domácej pôde majstrovský AS Trenčín. 

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V druhom zápase výhra nad Dubnicou

V druhom zápase výhra nad Dubnicou

22.1. | Ivan Tobiáš
V prvom prípravnom zápase remíza s Petržalkou

V prvom prípravnom zápase remíza s Petržalkou

18.1. | Ivan Tobiáš
Futbalisti FK Senica vstúpili do prípravy na jarnú časť Fortuna ligy

Futbalisti FK Senica vstúpili do prípravy na jarnú časť Fortuna ligy

6.1. | Jozef Komorný

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu