Dolný: V Domaniži sme sa zbytočne trápili

Dolný: V Domaniži sme sa zbytočne trápili

13.08.2015 | Milan Ondruš

Seničania postupujú do 3.kola Slovnaft Cupu. V strede týždňa zdolali Domanižu 2:0 gólmi Joja Dolného a Sama Mráza. Zápas si ale chlapci dosť skomplikovali, až do 77.min svietil na ukazovateli skóre stav 0:0.

„Zápas sme mali rozhodnúť už skôr. Zbytočne sme sa na ihrisku trápili a komplikovali si situáciu. Naťahovalo sa to až do 77.min, kedy som dal gól na 1:0. Potom mal súper dobrú 5-minútovku, v ktorej hrozil najmä zo štandardiek. Našťastie sme pred koncom pridali druhý gól a podarilo sa nám postúpiť do tretieho kola,“ hovorí strelec prvého gólu Jozef Dolný.

Už v prvom polčase mali Seničania šance na otvorenie skóre stretnutia. Nedali ich. Najväčšiu mal v 25.min práve Jozef Dolný, ktorý si vypýtal nariadenú jedenástku. Bohužiaľ, ju ale nepremenil. „Chcel som ísť kopať. Veril som si. Kopol som ju po zemi k tyči. Brankár vystihol stranu a loptu vyrazil,“ opisuje moment po štvrťhodine hry Dolný. Domáci obranca navyše videl za faul v šestnástke črvenú kartu a Seničania hrali teda väčšinu času v početnej výhode. Našťastie ale na konci stretnutia dokázali dvakrát skórovať a postúpiť do 3. kola.

Náročný program pokračuje. V sobotu privítajú Záhoráci v 5.kole Fortuna ligy Slovan Bratislava. Aký zápas očakáva Jozef Dolný? "Hrať so Slovanom je vždy veľká výzva. Proti takýmto súperom sa hrá lepšie ako proti papierovo slabším, ako bola napríklad Domaniža. Slovan určite bude chcieť hrať futbal, bude sa snažiť kombinovať a tvoriť hru. Proti takému súperovi sa hrá lepšie, ako proti takému ktorý sa bráni a čaká, čo vymyslíme my. Dôležité bude dať najmä gól, verím, že môžeme na domácej pôde Slovan poraziť,“ hovorí strelec jedného pohárového gólu, ktorý na tohtosezónny zásah v najvyššej slovenskej futbalovej súťaži stále čaká. 

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Z Grécka pricházda perspektívny mladík Ioannis Niarchos

Z Grécka pricházda perspektívny mladík Ioannis Niarchos

21.9. | Redakce
Mládež v akcii: Výsledkový servis

Mládež v akcii: Výsledkový servis

21.9. | Redakce
V šesťgólovom zápase prehra proti lídrovi

V šesťgólovom zápase prehra proti lídrovi

20.9. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu