Kontár: S výsledkom spokojní nie sme. Chceli sme tri body

Kontár: S výsledkom spokojní nie sme. Chceli sme tri body

10.08.2015 | Milan Ondruš, foto: Marián Bazala

V zápase 4. kola Fortuna ligy narazili na seba krajskí rivali. Seničania si proti Trnave verili a do zápasu šli s cieľom získať tri body. S bezgólovou remízou teda spokojní nie sú.

„Chceli sme tri body a uhrali sme bezgólovú remízu. S výsledkom teda nemôžeme byť spokojní. Asi sme sa málo tlačili smerom dopredu, chýbal nám dôraz a nasadenie,“ hovorí po stretnutí krajný obranca Senice Zoltán Kontár. Práve Zolo bol pri niekoľkých dôležitých obranných zákrokoch Senice. V prvom polčase sa rútili na neho dva Trnavčania. Vkĺzačkou ich však dokázal zastaviť a akciu Trnavy prekaziť. „Na zápas som sa nijako zvlášť nepripravoval. Teší ma, že som dokázal prekaziť pár šancí Trnavy, od toho tam som. Ďakujem trénerom za dôveru, budem sa snažiť hrať čo najlepšie. Som maximalista a do každého zápasu idem s cieľom vydať zo seba maximum,“ dodáva nová posila Senica, ktorá prišla na Záhorie cez leto z Petržalky.

Zápas sprevádzali veľké horúčavy. Na ihrisku hráčom postupom času dochádzali sily. „Bolo to cítiť, no celý týždeň bolo veľké teplo. Na to sa teda vyhovárať nemôžeme. Vedeli sme, do čoho ideme a čo nás čaká. Zápas bol o jednom góle, no ani jedno mužstvo ho nedalo. Do každého zápasu ideme s cieľom získať tri body, dnes sa nám to nepodarilo, pokúsime sa o to opäť o týždeň proti Slovanu,“ dodáva Kontár, nezabúdajúc na pohárové povinnosti, ktoré našich chlapcov v týždni čakajú. V stredu cestujeme na pôdu Partizánu Domaniža (12.8.2015 o 17:00). „Nič iné ako postup si nepripúšťame. O súperovi toho veľa nevieme, no ideme s cieľom zvíťaziť. Je to naša povinnosť,“ verí si v pohári Kontár.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia zastavuje tréningový proces

Akadémia zastavuje tréningový proces

29.9. | Redakce
V dohrávke 4.kola na Tehelnom poli

V dohrávke 4.kola na Tehelnom poli

29.9. | Redakce
Mládež v akcii: Výsledkový servis

Mládež v akcii: Výsledkový servis

28.9. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu