Kapitán Pavlík: Máme svoju silu

Kapitán Pavlík: Máme svoju silu

18.07.2015 | Milan Ondruš

Už dnes vkročia Seničania do novej sezóny Fortuna ligy 2015/2016. Prvým súperom bude DAC Dunajská Streda. O 19:00 začne tento súboj na Žitnom ostrove.

Dunajskostredčania pred sezónou posilnili. Okrem dorastencov do klubu prišlo 5 hotových posíl, najviac rezonujú mená ako Erik Pačinda, Martin Polievka či brankár, ktorý v minulosti obliekal aj dres Senice Tomáš Tujvel. Tím zo Žitného ostrova chce, podobne ako náš celok, vstúpiť do novej sezóny správnou nohou. V prvom zápase bude mať výhodu domáceho prostredia. Senický tím povedie do boja kapitán Petr Pavlík, ktorý mal pásku, oprávňujúcu v kabíne zvýšiť na svojich spoluhráčov hlas, na ruke aj na konci minulej sezóny. Od prvého zápasu však v Senici nikdy kapitánom nebol. „Je to pre mňa veľká česť, verím, že chalanov povediem k dobrým výsledkom,“ hovorí Pavlík.

Hoci Senica nehlási tak veľa posíl ako ostatné tímy a jej káder zdobí až 15 vlastných odchovancov, Pavlík upozorňuje. „Zdá sa mi, že nás okolie trocha podceňuje. Vôbec si nemyslím, že nemáme dobré mužstvo. Naopak, máme svoju silu, charakter a ak budeme dobrá partia a ťahať na ihrisku za jeden povraz, budeme úspešní,“ zvyšuje hlas nový kapitán tímu.

Každý tím si na začiatku želá jediné. Dobre zachytiť úvod. Senica nie je výnimkou. Po Dunajskej Strede čaká Záhorákov séria 4-och zápasov na domácej pôde. „Môže to byť výhoda i nevýhoda, to uvidíme potom. Želáme si však tento úvod dobre zachytiť, potom sa nám bude dýchať ľahšie,“ zamýšľa sa líder senickej kabíny prezývaný „holub“.

Veríme, že našim chlapcom dnešný vstup do novej sezóny vyjde.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Michalovcami

Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Michalovcami

13.10. | FK Senica
Prehra so Sereďou gólom v nadstavenom čase

Prehra so Sereďou gólom v nadstavenom čase

4.10. | TASR, foto: Braňo Španka
Šimon Šumbera: Verím, že zajtra uspejeme

Šimon Šumbera: Verím, že zajtra uspejeme

1.10. | FK Senica, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu