V prvých dvoch prípravných zápasoch sme nastrieľali spolu 17 gólov

V prvých dvoch prípravných zápasoch sme nastrieľali spolu 17 gólov

20.06.2015 | Milan Ondruš

V rámci osláv 90.výročia založenia futbalového klubu v Borskom Mikuláši odohrali dnes futbalisti Senice prvé dva prípravné zápasy.

Na štadióne TJ Sokol Borský Mikuláš sa najskôr o 16:00 stretli s veľmi zaujímavým súperom – Futbalovou Akadémiou Kima Granta. V drese tohto mužstva nastúpili voľní, prevažne mladí do 25 rokov, hráči z celého sveta.

 FK Senica - Kim Grant FA 4:1 (1:1), góly: Hlohovský 2, Pillár, Dolný

Zostava Senice: Šulla – Fecunda (46. Čunta), Pavlík, Pillár, van Roon - Hušek - Dolný, Hlohovský, Kalabiška, Kontár - Kadera

V senickom tíme sa predstavili štyria noví futbalisti, ktorí sú na Záhorí na skúške. Na krajoch obrany nastúpili holandskí mladíci a v ofenzíve Zoltán Kontár a Ján Kadera. Okrem toho bola zostava poskladaná z toho najlepšieho, čo momentálne máme. Hru Senice dirigoval zo stredu poľa najlepší hráč na trávniku Filip Hlohovský. V prvom polčase sa ale zapotila aj senická defenzíve. Pohybliví futbalisti súpera robili problémy. FA Kima Granta dokonca šla do vedenia, keď po faule Pavlíka v pokutovom území jeden z hráčov súpera padol a nariadenú penaltu premenil Haruna Jammeh. V 44.min však Senica zaslúžene vyrovnala, priamo z rohového kopu sa presadil Hlohovský.

Po zmene strán o výsledku rozhodli tri rýchle góly v rozmedzí 6-tich minút. V 48.min z penalty pridal druhý gól v zápase Hlohovský. V 52.min sa po štandardke Hlohovského lopta dostala od hlavičky Pavlíka k Pillárovi, ktorý ju doklepol do siete a v 54.min uzavrel skóre stretnutia Dolný.  

Borský Mikuláš – FK Senica 0:13 (0:7), góly:  Kurušta 5, Kosorin 3, Rajník, Komara, Balážik, Krč, Hladík

Zostava FK Senica: Junas – Otrísal, Hladík, Privrel, Čunta – Rajník, Komara, Malý, Balážik - Kurušta - J. Kosorin (striedali: M. Kosorin, Krč)

Od začiatku tohto zápasu bolo jasné, kto zvíťazí. Už v 27.min to bolo 5:0 a Senica na trávniku jasne dominovala. Skóre sa nakoniec zastavilo na čísle 13. Piatimi gólmi sa blysol Kurušta, ktorý je v Senici na skúške, tri dal Jakub Kosorin a po jednom pridali Rajník, Komara, Balážik, Krč a Hladík. Tu ale o výsledok až tak nešlo, keďže to bol exhibičný priateľský zápas.  

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

13.3. | FK Senica
Prvé dve kolá nadstavby zrušené

Prvé dve kolá nadstavby zrušené

9.3. | FK Senica
Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

9.3. | FK Senica

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu