Ján Gajdošík predĺžil zmluvu

Ján Gajdošík predĺžil zmluvu

28.12.2010 | Redakcia

201011-01 Tesne pred Vianocami uzavreli FK Senica a Ján Gajdošík nový kontrakt. Ten pôvodný mal kapitánovi mužstva vypršať po aktuálnej sezóne. „Našu spoluprácu sme predĺžili o rok, čiže jej platnosť vyprší v lete 2012,“ informoval nás jeden z najskúsenejších hráčov v kádri Stanislava Grigu.

 

Gajdošík patrí medzi najväčšie opory tímu. Na ihrisku i v kabíne. Informácia o predĺžení zmluvy je preto dobrou správou pre všetkých priaznivcov FK. Rovnako príjemným konštatovaním je aj fakt, že spoľahlivý stopér sa po nepríjemnom zranení dáva pomaly do poriadku a že počas sviatkov začal už aj s ľahkým tréningom. „Po konzultácii s lekárom som začal s plávaním, bicyklom a posilňovňou. Zranené miesto ma už nebolí, ale nič nechcem unáhliť. Behu sa zatiaľ vyhýbam,“ informoval nás o zlepšujúcom sa stave nositeľ kapitánskej pásky.

 

Začiatok zimnej prípravy je naplánovaný na 6. januára. Bývalý dlhoročný hráč Podbrezovej verí, že do tohto termínu bude jeho stav ešte uspokojivejší. „Na bežecké tréningy si určite trúfam. Čo sa týka práce s loptou, tu musím byť opatrnejší. Do plnohodnotného tréningu sa budem zapájať postupne.“

 

Ján Gajdošík sa zranil v zápase 15. kola, v ktorom Senica privítala DAC Dunajská Streda. V 50. minúte padol s bolestivým výrazom v tvári na zem. Po ošetrení sa síce ešte pokúsil zapojiť do zápasu, ale natrhnutý sval mu to nedovolil.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Výsledkový servis

Mládež v akcii: Výsledkový servis

28.9. | Redakce
V derby prehra dvojgólovým rozdielom

V derby prehra dvojgólovým rozdielom

26.9. | Redakce
Zápasový bulletin: FK Senica - FC Spartak Trnava

Zápasový bulletin: FK Senica - FC Spartak Trnava

26.9. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu