Skončil sa ôsmy ročník JUNIOR CUP-u. Tu sú výsledky

Skončil sa ôsmy ročník JUNIOR CUP-u. Tu sú výsledky

24.05.2015 | FK Senica

Máme za sebou 8.ročník turnaja Junior Cup. Tento rok ho poznačil hustý sobotný dážď, no v nedeľu už panovalo príjemné futbalové počasie. Opäť vydarený futbalový maratón, ktorý sa hral tento rok v dvoch kategóriách U10 a U11.

Počas soboty a nedele (23.5. – 24.5.) sa konal na štadióne FK Senica turnaj Junior Cup 2015, ktorý organizoval FK Senica. Turnaja sa zúčastnilo celkovo 16 tímov zo 4 krajín a dvoch kategórií (U10 a U11). Hralo sa jednoduchým systémom každý s každým, na konci sa spočítali body a určil víťaz, a to v oboch kategóriách.

V oboch prípadoch sa tešili z víťazstva futbalisti Tatrana Prešov, domáci výber FK Senica sa tešil zo zisku bronzových medailí v kategórii U11. V o rok mladšej kategórii to bolo veľmi vyrovnané. Medzi prvým a piatym tímom bol rozdiel len 5 bodov, a tak rozhodovali vzájomné zápasy či skóre.

Za FK Senica ĎAKUJEME všetkým, ktorí ste sa turnaja JUNIOR CUP 2015 zúčastnili. Ďakujeme takisto všetkým partnerom tohto turnaja, bez ktorých by to zorganizovať nešlo.

U11

Konečné poradie:

1 Tatran Prešov 19 b (NAJ hráč: Samuel Spišiak)

2 Sigma Olomouc 18 b (NAJ hráč: Michal Nguen)

3 FK Senica 12 b (NAJ hráč: Pavol Škodáček)

4 Bravo Ljubljana 9 b  (NAJ hráč: David Stanojevič)

5 AS Trenčín 9 b (NAJ hráč: Samuel Bagin)

6 FC Nitra 7 b (NAJ hráč: Maxim Halo)

7 OBFZ Senica 4 b (NAJ hráč: Richard Čech)

8 Trnje Zagreb 4 b (NAJ hráč: Wikan Fran)


Výsledky sobota:

9,30 – 9,55  FK Senica – OBFZ Senica 4:0

10,00 – 10,25  Tatran Prešov – FC Nitra 1:1

10,30 – 10,55  Trnje Zagreb – AS Trenčín 1:4

11,00 – 11,25  Bravo Ljubljana – Sigma Olomouc0:4

11,30 – 11,55  OBFZ Senica – Tatran Prešov 0:4

12,00 – 12,25  FC Nitra – FK Senica 0:3

12,30 – 12,55   Trnje Zagreb – Sigma Olomouc 1:4

13,00 -  13,25  AS Trenčín – Bravo Ljubljana 1:2

13,30 – 14,30  prestávka (súťaž v kopaní 11-tok) - víťaz Juraj Vyletel (FK Senica)

14,30 – 14,55  Tatran Prešov – Trnje Zagreb 7:2

15,00 – 15,25  AS Trenčín – FC Nitra 0:1

15,30 – 15,55  OBFZ Senica – Sigma Olomouc 1:4

16,00 – 16,25  Bravo Ljubljana – FK Senica 0:1

16,30 – 16,55  AS Trenčín – Tatran Prešov 1:2

17,00 – 17,25  FC Nitra – Trnje Zagreb 2:1

17,30 – 17,55  Bravo Ljubljana – OBFZ Senica 2:1

18,00 – 18, 25  FK Senica – Sigma Olomouc 0:2

Výsledky nedeľa:

9,00 – 9,25  Tatran Prešov – Sigma Olomouc 3:0 

9,30 – 9,55  AS Trenčín – FK Senica 2:1

10,00 – 10,25  Trnje Zagreb – Bravo Ljubljana 2:0

10,30 – 10,55  FC Nitra – OBFZ Senica 0:2

11,00 – 11,25  Sigma Olomouc – AS Trenčín 2:1 

11,30 – 11,55  FK Senica – Tatran Prešov 1:3

12,00 – 12,25  Trnje Zagreb - OBFZ Senica 0:0

12,30 – 12,55   Bravo Ljubljana – FC Nitra 1:0

13,00 -  13,25  AS Trenčín – OBFZ Senica 5:1

13,30 – 13,55  FC Nitra – Sigma Olomouc 0:1

14,00 – 14,25  Tatran Prešov – Bravo Ljubljana 2:0

14,30 – 14,55  FK Senica  – Trnje Zagreb 3:0


 U10:

Konečné poradie:

1 Tatran Prešov 14 b (NAJ hráč: Michal Ličak)

2 AS Trenčín 14 b (NAJ hráč: Bruno Pavlovský)

3 Trnje Zagreb 13 b (NAJ hráč: Franko Kováč)

4 Sigma Olomouc 13 b (NAJ hráč: Filip Hanzelka)

5 FK Senica 13 b (NAJ hráč: Samuel Madák)

6 Bravo Ljubljana 7 b (NAJ hráč: Oskar Kraternik)

7 FC Nitra 4 b (NAJ hráč: Igor Čurila)

8 OBFZ Senica 1 b (NAJ hráč: Lucian Tomele)


Výsledky sobota:

9,30 – 9,55  Tatran Prešov – FC Nitra 2:1

10,00 – 10,25  FK Senica – OBFZ Senica 5:0

10,30 – 10,55  Bravo Ljubljana – Sigma Olomouc 2:3

11,00 – 11,25  Trnje Zagreb – AS Trenčín 1:3

11,30 – 11,55  FC Nitra – FK Senica 2:5

12,00 – 12,25  OBFZ Senica – Tatran Prešov 1:4

12,30 – 12,55  AS Trenčín – Bravo Ljubljana 2:0

13,00 -  13,25  Trnje Zagreb – Sigma Olomouc 0:0

13,30 – 14,30  prestávka (súťaž v kopaní 11-tok) - víťaz Tin Devald (Bravo Ljubljana)

14,30 – 14,55  AS Trenčín – FC Nitra 2:0

15,00 – 15,25  Tatran Prešov – Trnje Zagreb 1:0

15,30 – 15,55  Bravo Ljubljana – FK Senica 3:2

16,00 – 16,25  OBFZ Senica – Sigma Olomouc 0:1

16,30 – 16,55  FC Nitra – Trnje Zagreb 0:1

17,00 – 17,25  AS Trenčín – Tatran Prešov 0:0

17,30 – 17,55  FK Senica – Sigma Olomouc 1:1

18,00 – 18, 25  Bravo Ljubljana – OBFZ Senica 6:2

Výsledky nedeľa:

9,00 – 9,25  AS Trenčín – FK Senica 1:3

9,30 – 9,55  Tatran Prešov – Sigma Olomouc 1:1

10,00 – 10,25  FC Nitra – OBFZ Senica 1:1

10,30 – 10,55  Trnje Zagreb – Bravo Ljubljana 2:0

11,00 – 11,25  FK Senica – Tatran Prešov 1:0

11,30 – 11,55  Sigma Olomouc – AS Trenčín 4:4

12,00 – 12,25  Bravo Ljubljana – FC Nitra 0:1

12,30 – 12,55  Trnje Zagreb - OBFZ Senica 4:0

13,00 -  13,25  FC Nitra – Sigma Olomouc 1:2

13,30 – 13,55  AS Trenčín – OBFZ Senica 3:0

14,00 – 14,25  FK Senica  – Trnje Zagreb 0:1

14,30 – 14,55  Tatran Prešov – Bravo Ljubljana 2:0

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
O víťazstve nad Sereďou sme rozhodli v prvom polčase

O víťazstve nad Sereďou sme rozhodli v prvom polčase

15.11. | Igor Tabiš
Karolína Bayerová si otvorila v reprezentácii svoj strelecký účet

Karolína Bayerová si otvorila v reprezentácii svoj strelecký účet

15.11. | Igor Tabiš
Dorasteneckým mužstvám sa proti Podbrezovej darilo

Dorasteneckým mužstvám sa proti Podbrezovej darilo

14.11. | Igor Tabiš

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu