V stredu rozlúčka s Tomášom Kóňom

V stredu rozlúčka s Tomášom Kóňom

18.05.2015 | Milan Ondruš

Ako je známe, vedenie FK Senica dalo minulý týždeň voľné ruky pri hľadaní si nových angažmánov štvorici svojich hráčov. Dvom, Lukášovi Opielovi a Pavlovi Čermákovi, končia po sezóne zmluvy. Ďalší Tomáš Majtán a Tomáš Kóňa si hľadajú nové angažmány. FK Senica tak ide priamočiaro za napĺňaním svojej filozofie, ktorou je zapájanie vlastných odchovancov do A-tímu.

Najviac citeľný bude pre klub odchod Tomáša Kóňu. Dlhoročného ťahúňa FK Senica, ktorý na Záhorí odohral 5 sezón a nastúpil v 159 súťažných zápasoch v drese FK Senica. V žiadnom prípade klub Tomáša nevyhodil, ako sa objavujú niektoré dezinformácie. S hráčom sa vedenie dohodlo korektne a dohoda bola obojstranná. Takisto sme sa chceli rozlúčiť s Tomášom tak, ako sa patrí. 

Pôvodne sme sa chceli s Tomášom oficiálne rozlúčiť až na posledný zápas s Podbrezovou (30.mája 2015), no vtedy má futbalista naplánovanú dovolenku, a tak rozlúčka bude už v stredu na predposlednom domácom vystúpení FK Senica proti MFK Ružomberok. Tomáš do zápasu po dohode s trénerom už nenastúpi, no pred úvodným hvizdom sa mu vedenie klubu poďakuje a hráč sa chce rozlúčiť aj s fanúšikmi. 

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Proti Seredi prehra štvorgólovým rozdielom

Proti Seredi prehra štvorgólovým rozdielom

12.8. | Redakce
V druhom kole proti Seredi v Zlatých Moravciach

V druhom kole proti Seredi v Zlatých Moravciach

11.8. | Redakce
Posilniť ofenzívu prichádza Tomáš Malec

Posilniť ofenzívu prichádza Tomáš Malec

11.8. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu