Tieto zahraničné turnaje čakajú našich mladíkov v máji

Tieto zahraničné turnaje čakajú našich mladíkov v máji

13.05.2015 | FK Senica

Mesiac máj už tradične patrí mládežníckym turnajom. Tento rok nebude výnimkou a viaceré naše tímy sa môžu tešiť na zaujímavé medzinárodné konfrontácie. K tomu treba pripočítať aj Junior Cup 2015, organizovaný FK Senica. Prinášame vám prehľad všetkých turnajov. Veríme, že družstvá budú výborne reprezentovať náš klub, cenné trofeje sú bonusom, v prvom rade si chlapci prinesú domov cenné skúsenosti.

Prehľad mládežníckych turnajov v máji 2015:

16. - 17. máj - U12 a U14 do Holandska

Už nasledujúci víkend sa naši chlapci do 12 a do 14 rokov zúčastnia zaujímavého turnaja v Holandsku, v meste Zoetermeer. Zverencom Jaroslava Huttu (U12) a Petra Jakuša (U14) budeme držať palce!

23. - 24. máj - Junior Cup v Senici

Trocha netradičný termín. Junior Cup býva tradične v júni, no na 8.ročník tohto medzinárodného zaujímavého turnaja sa môžeme tešiť už v termíne 23. - 24.mája. Turnaja sa zúčastnia dve kategórie (U10 a U11). Hrať sa bude systémom každý s každým, pričom všetky zápasy budú na hlavnom ihrisku FK Senica. Zahájenie je naplánované o 9:00 v sobotu, záverečné vyhodnotenie v nedeľu o 15:00.

Zúčastnené tímy: FK Senica, Regionálny výber, AS Trenčín, FC Nitra, Tatran Prešov, Sigma Olomouc, NK Trnje Zagreb, Bravo Ljubljana

23. - 25. máj - U17 do Francúzska

V rovnakom termíne, ako je v Senici Junior Cup, budú Seničania do 17 rokov obhajovať vlaňajšie prvenstvo senického tímu vo francúzskom Le Havre. Vo finále si vtedy naši mladí hráči poradili s domácim mužstvo Le Havre, zápas skončil v riadnom hracom čase nerozhodne 1:1 (náš gól strieľal Martin Svatík),  po pokutových kopoch sme sa radovali. Veríme, že sa budeme radovať aj teraz. Zverenci trénera Lukáša Kaplana sa na turnaj už tešia a my im budeme držať palce!

24. - 25. máj - U15 do Nemecka

V rovnakom termíne ako je Junior Cup v Senici si FK Senica U15 zmeria sily so svojimi rovesníkmi v nemeckom meste Hollage blízko Osnabrucku. Zverencom Milana Suchého držíme palce.

U13 v júni do Rakúska

Senická 13-ka pod vedením Ruda Bíleho cestuje na začiatku júna (4. - 7.6.) do rakúskeho Obertraunu. V tradične krásnom horskom prostredí odohrajú chlapci zaujímavý turnaj. Pamätný je najmä ten pred dvoma rokmi, keď všetkých futbalistov vystrašila povodeň a turnaj predčasne skončil.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Trnavou

Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Trnavou

30.7. | Redakcia
Z Ružomberka vezieme cenný bod

Z Ružomberka vezieme cenný bod

24.7. | TASR, foto: TASR
Tlačová konferencia: Šustr -

Tlačová konferencia: Šustr - "Sme na začiatku nastúpenej cesty"

23.7. | Jozef Komorný

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu