Program zimnej prípravy FK Senica

Program zimnej prípravy FK Senica

26.12.2010 | Redakcia

201011-01Dovolenkové obdobie futbalistov FK Senica sa ukončí 3. januára. Od tohto termínu až do 5. januára sú na programe individuálne zdravotné testy. Oficiálny začiatok prípravy a prvý novoročný tréning ja naplánovaný na 6. januára.

 

Prvá časť prípravy sa uskutoční v domácich podmienkach. Okrem tréningovej záťaže je naplánovaných viacero prípravných duelov. Zápasová časť prípravy sa začína 19. januára dvojzápasom proti rezerve 1.FC Slovácko resp. MFK Vrbové. Prvý duel sa odohrá v Uherskom Hradišti, všetky ostatné zápasy, vynímajúc duely na sústredení, by sa mali uskutočniť v Senici. Generálkou na prvé jarné kolo bude februárový duel proti Zbrojovke Brno.

 

Rozpis prípravných zápasov:

19. januára o 11.00 h: 1. FC Slovácko jun. (ČR) – FK Senica /Uherské Hradište/ /// o 17.00 h: FK Senica – MFK Vrbové (II. liga - Západ) /Senica/
22. januára o 11.00 h: FK Senica – FC Hlučín (ČR-II. liga) /Senica/
26. januára: FK Senica – SFM Senec (I. liga) /Senica, čas sa určí neskôr/
29. januára o 11.00 h: FK Senica - FC Tescoma Zlín (ČR-II. liga) /Senica – čas sa určí neskôr/
19. februára: FK Senica – Zbrojovka Brno (ČR-I. liga), /Senica – čas sa určí neskôr/

 

Začiatkom februára absolvuje tím Stanislava Grigu desaťdňové sústredenie v Turecku. Aj v krajine polmesiaca odohrajú Seničania sériu prípravákov. Výber súperov je v štádiu riešenia.

 

Odchody:

Po jesennej časti opúšťa FK Senica viacero hráčov. Petrovi Faldynovi, Samirovi Merzićovi a Youssoufovi Kantemu vypršali kontraky. Miloš Juhász odchádza na polročné hosťovanie do Spartaka Myjava. O futbalovom osude Ivana Beláka, Andreja Fišana a Martina Komárka sa rozhodne začiatkom januára. Z hosťovaní sa vrátia Roman Mihálik a Roland Števko. Aj v ich prípade sa rozhodne o najbližšej budúcnosti začiatkom roka. V prípade všetkých uvedených hráčov sú v hre hosťovania i prestupy.

 

Nováčikovia:

Do tímu pribudne Miroslav Poliaček, prichádzajúci z Tatrana Prešov. Rozpracovaných je viacero ďalších nových akvizícií, vrátane trojice hráčov z kempu. Do vyriešenia nevyhnutných administratívnych záležitostí ale klub ich mená zverejňovať nebude. Osviežením v zimnej príprave bude aj zapojenie niekoľkých dorastencov. Miroslav Sedlák a Ivan Hladík skúsenosti s Á-čkom už majú. Z ligového dorastu začnú prípravu v seniorskom tíme aj Norbert Hubek, Martin Gejdoš a Michal Vilkovský.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Výsledkový servis

Mládež v akcii: Výsledkový servis

28.9. | Redakce
V derby prehra dvojgólovým rozdielom

V derby prehra dvojgólovým rozdielom

26.9. | Redakce
Zápasový bulletin: FK Senica - FC Spartak Trnava

Zápasový bulletin: FK Senica - FC Spartak Trnava

26.9. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu