Futbalistov FK Senica privítal primátor mesta

Futbalistov FK Senica privítal primátor mesta

12.05.2015 | Milan Ondruš

Dve hodinky pred utorňajším tréningom sa zišli futbalisti FK Senica na Mestskom úrade v Senici, v obradnej sieni ich privítal primátor mesta Branislav Grimm. Dôvod? Primátor sa chcel poďakovať senickým futbalistom za vzornú reprezentáciu mesta, najmä vo finále Slovnaft Cupu, v ktorom sme podľahli Trenčínu až po rozstreloch zo značky pokutového kopu.

„Na ceste do popradského finále ste zdolali 6 mužstiev. Vytúžená trofej bola na dosah. Bol to skvelý, napínavý zápas, nechali ste v ňom všetky svoje sily, bol to duel so všetkým, čo má mať správne finále najlepších celkov. Svojimi výkonmi ste si vybudovali uznanie a rešpekt súperov, ale i celej futbalovej verejnosti na Slovensku,“ vyjadril ocenenie celému tímu primátor mesta a vyslovil želanie, aby sa im podarilo získať trofej na budúci rok.


Primátor pripomenul v príhovore aj históriu futbalu v Senici. Športový riaditeľ FK Senica Dušan Vrťo i celý kolektív FK Senica takéto pozvanie na radnicu uvítali. „Hráči odviedli dobrú prácu v Slovnaft cupe i v ligovej súťaži. Pohárový zápas v Poprade bol fantastický, bola to dobrá reprezentácia klubu i mesta, mal emócie, góly, radosť i smútok, Bohužiaľ, my sme boli na strane porazených, ale hráči boli naši víťazi,“ hovoril Dušan Vrťo a v mene hráčov sa poďakoval za prijatie na radnici aj kapitán mužstva Tomáš Kóňa. „Bolo to veľmi milé privítanie, primátor je sympaťák a viem, že aj veľký fanúšik futbalu, ktorý si nenechá utiecť žiaden zápas,“ hovoril Kóňa.

ráči i realizačný tím sa zapísali do Pamätnej knihy mesta Senica a od primátora mesta a jeho zástupcov Martina Lidaja a Jána Hurbana dostali knihu Senica 2014 i náramky šťastia, ktoré pre nich urobili žiaci 2.A Základnej školy s materskou školou na Ulici J. Mudrocha.


 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Po gólovej prestrelke sa v Trenčíne zrodila remíza

Po gólovej prestrelke sa v Trenčíne zrodila remíza

19.9. | TASR, foto: Braňo Španka
V sobotu sa predstavíme na trávniku AS Trenčín

V sobotu sa predstavíme na trávniku AS Trenčín

17.9. | Redakcia
V nových dresoch výhra nad Pohroním

V nových dresoch výhra nad Pohroním

12.9. | TASR, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu