Čo ste o našich futbalistoch nevedeli...

Čo ste o našich futbalistoch nevedeli...

20.12.2010 | Redakcia

201011-01 Pred niekoľkými dňami sme na stránke priniesli materiál, v ktorom sme hľadali senické NAJ, NAJ, NAJ. Zaspomínali sme si na najlepší zápas, najťažšieho súpera či na najväčšie pozitíva uplynulého polroku. Vo voľnom pokračovaní tohto materiálu pokračujeme v nefutbalových kategóriách. Zaujíma vás, kto je v kabíne najväčším zabávačom, kto strávi najviac času pred zrkadlom, či kto je najlepším terčom vtipov ostatných? Pri hľadaní odpovedí na netradičné témy nám asistoval Ján Gajdošík.

 

NAJlepší technik: Filip Lukšík, Juraj Piroska

 

Ján Gajdošík: V tejto kategórii som vybral dvoch chalanov. S loptou dokážu zaujímavé kúsky. Prejavuje sa to v zápasoch, ale aj počas tréningov. Občas prídu s nejakými novinkami a predvádzajú nám ich. Neviem, asi to berú z youtube.

 

NAJlepší motivátor: Tomáš Strnad

Ján Gajdošík: Vybral som Tomáša, hoci poriadok s kabínou vie urobiť aj Pali Kamesch. Obaja sú schopní vyburcovať atmosféru. Na tréningu sú v tomto smere lídrami. V zápasoch to ostáva predovšetkým na Strnadovi. Predsa len, Palimu sa do zápasového deja zasahuje z lavičky ťažko.

 

NAJväčší flegmatik: Jaroslav Diviš

Ján Gajdošík: Nemyslím to v zlom. Počas zápasov je Jardo veľmi snaživý a aktívny. Mimo ihriska ale vystupuje akoby sa ho nič netýkalo. S ničím si nerobí ťažkú hlavu. Akurát v závere sezóny sa u neho začal prejavovať hnev. Znepokojovalo ho množstvo šancí, ktoré nepremenil. Toľko tutoviek... Koho by to nenaštvalo (smiech)?

 

NAJsnaživejší: Tomáš Kóňa

Ján Gajdošík: Uvažoval som aj o Strnadovi. Obaja sú veľmi snaživí. Na tréningoch ich vidíte vždy prvých. Pri behoch sú vždy v popredí. Aktívni sú aj pri iných veciach.

 

NAJväčší TV maniak: Juraj Piroska

Ján Gajdošík: Keď cestujeme na ihriská súperov, najviac filmov nosí Ďuro. Aktuálnym hitom je Okresný přebor. Predtým sme si viackrát prehrali Kožené slunce. Sú to veci úsmevne mapujúce dianie v nižších futbalových súťažiach.

 

NAJväčší motomaniak: Ondřej Smetana

Ján Gajdošík: Spolu s Divišom sú často zahrabaní v odborných motoristických časopisoch. Okrem futbalu je ich obľúbenou témou aj motorizmus.

 

NAJväčší jedák: Petr Bolek

Ján Gajdošík: Ak by dostal túto otázku niekto iný, povedal by zrejme moje meno. Ale ja predsa nebudem prezrádzať vlastné slabiny. Preto som určil Petra. Nepýtajte sa, čo je jeho obľúbené jedlo. On zje všetko. Inak musím zodpovedne skonštatovať, že na udržiavanie hmotnosti si dávame všetci veľký pozor.

 

NAJväčší zberateľ: Pavol Kamesch

Ján Gajdošík: Pali je vyhláseným zberateľom kníh. Má naozaj rozsiahlu knižnicu. Sú tam rôzne skvosty. Často si od neho niečo vypožičiavame, ale Pali má o všetkom podrobný prehľad a na svoj knižný poklad si dáva veľký pozor. Ja si od neho požičiavam najmä detektívky. Od Dominika Dána má kompletnú tvorbu. Má aj množstvo športových titulov.

 

NAJväčší frfľoš: Juraj Piroska

Ján Gajdošík: Spolu s Juhászom okomentujú všetko. Na ihrisku i mimo neho. Nie však provokatívne a podráždene, ale skôr vtipne. Ich obľúbeným objektom je kondičný tréner Milan Skokan. Keď už nevládzu hodia do pľacu občas poznámku v zmysle, že už stačilo. Všetko samozrejme v rámci povolených mantinelov. Obaja vedia, že naši tréneri sú absolútnou špičkou a že presne poznajú akú tréningovú záťaž nám majú naordinovať.

 

NAJväčší telefonista: Ondřej Smetana

Ján Gajdošík: Mobil má stále pri uchu. Ale komu telefonuje, to skutočne netuším.

 

NAJhravejší: brankári

Ján Gajdošík: V móde je predovšetkým XBOX. Majú ho všetci naši brankári. Chalani ale stále používajú aj klasické počítačové hry. Sme športovci, preto je aj zameranie hier športové. Pred futbalom ale dostávajú prednosť hokej a tenis.

 

NAJväčší znalec futbalovej teórie: Juraj Piroska

Ján Gajdošík: K aktuálnemu dianiu v Corgoň lige ale aj v celosvetovom futbale má najbližšie Juro. Pozorne sleduje najmä Bundesligu a Premier League. Každý deň číta športovú tlač a prezerá si športové weby.

 

NAJvtipnejší: Pavol Kamesch

Ján Gajdošík: Už ho vidím, ako sa zasa bude hnevať. Vždy keď niekde na verejnosti vyhlásim, že perfektne alternuje Karla Gotta, tak je naštvaný. Ale len naoko (úsmev). Českého mnohonásobného zlatého slávika napodobňuje skutočne perfektne. Mimochodom, Karel Gott je aj v kabíne obľúbeným interpretom. Jeho pesničky sa ozývajú z reproduktorov asi najčastejšie. Do hudobnej produkcie v kabíne sa v poslednom čase mieša aj Petr Bolek. Priniesol nejaké kompaktné disky. S Palim si celkom dobre konkurujú.

 

NAJvhodnejší objekt žartov: Jaroslav Diviš

Ján Gajdošík: Chalani mu občas niečo skryjú. On to následne krvopotne hľadá. Potom ho za niekým pošlú, že od neho niečo potrebuje. Dotyčný, samozrejme, o ničom ani len netuší. Skrátka zábava. Najlepšie na tom je, že sa na tom dokáže pobaviť aj sám. Neuráža sa. Naopak. Dokáže robiť humor aj na vlastný účet. Na druhej strane si aj on dokáže vystreliť z iných. Úsmevné útoky kabíny vracia rovnakou mincou.

 

NAJväčší manekýn: Juraj Križko

Ján Gajdošík: Pred zrkadlom trávi veľa času. Jeho look musí byť vždy dokonalý. Dáva si záležať na oblečení aj na účese. Za ten čas, čo je tu, minul hádam tonu vlasového gélu (úsmev).

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Výsledkový servis

Mládež v akcii: Výsledkový servis

28.9. | Redakce
V derby prehra dvojgólovým rozdielom

V derby prehra dvojgólovým rozdielom

26.9. | Redakce
Zápasový bulletin: FK Senica - FC Spartak Trnava

Zápasový bulletin: FK Senica - FC Spartak Trnava

26.9. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu