Hráči už v dejisku finále. Autobusy fanúšikov už plné

Hráči už v dejisku finále. Autobusy fanúšikov už plné

30.04.2015 | Milan Ondruš

Všetci sa už tešíme na finálové podujatie v Poprade. Senica môže získať v novodobej histórii svoju prvú cennú trofej. Finále Slovnaft Cupu sa začne na sviatok práce o 18:15.

Do dejiska finále už dnes dopoludnia odcestovala výprava hráčov FK Senica. O 16:30 absolvovali chalani oficiálny tréning v NTC Poprad.

V piatok o 12:30 odcestujú do Popradu aj fanúšikovia Senice. Podľa najnovších informácií sú dva autobusy fanúšikov plné, tretím autobusom pôjdu dorastenci FK Senica /U16 a U17/, ktorí hrajú majstrovské zápasy v Brezne. Potom sa presunú do Popradu. Podporiť svoj tím sa chystá aj viacero fanúšikov, ktorí cestujú po vlastnej osi a takisto žiaci a prípravkári Senice.  

Výjazdové tričká a šály aj v Poprade

Tí, ktorí cestujete na finále autobusmi, si vyzdvihnete tričká a šály pred odchodom autobusov o 12:30 spred štadióna FK Senica. Tí, ktorí cestujete po vlastnej osi, šály a tričká si môžete vyzdvihnúť v dejisku finále pred vstupom do svojho sektoru.

Podľa počtu predaných vstupeniek by nás malo byť v sektore približne 250, čo je určite slušné číslo. Ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodli podporiť náš tím v Poprade. Veríme, že finále zvládneme a že dovezieme domov cennú trofej. Ak áno, bude nasledovať menšia oslava, ale nechceme predbiehať, preto sa podrobnosti dočítate po záverečnom hvizde finálového zápasu v Poprade.

Ak nemôžete do Popradu, sledujte futbal na plátne vo FitPite

Ak nemôžete ísť na finále do Popradu, sledujte finálový zápas na plátne v reštaurácii FitPit Senica. Studené pivo, dobrá obsluha a mnoho iného. Od 18:00 vo FotPite na Kolónii. 

 


 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V sobotu privítame doma Zlaté Moravce

V sobotu privítame doma Zlaté Moravce

3.7. | Redakce
Lukáš Kučera podpísal s klubom nový kontrakt

Lukáš Kučera podpísal s klubom nový kontrakt

2.7. | Redakce
V sobotu s cieľom prelomiť nepriaznivú bilanciu

V sobotu s cieľom prelomiť nepriaznivú bilanciu

1.7. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu