Dôležité informácie pre fanúšikov pred finále Slovnaft Cupu v Poprade

Dôležité informácie pre fanúšikov pred finále Slovnaft Cupu v Poprade

30.04.2015 | Ing. Milan Ondruš, bezpečnostný manažér FK Senica

Ak sa chystáte na finálové podujatie Slovnaft Cupu AS Trenčín - FK Senica (1.5. o 18:15) do NTC Poprad, venujte, prosím, nasledovným informáciám zvýšenú pozornosť.

Štadión bude otvorený od 16:15, dovoľujeme si divákov požiadať, aby prišli v dostatočnom časovom predstihu, ideálne 1-2 hodiny pred  zápasom z dôvodu bezproblémového parkovania, bezpečnostných prehliadok na vstupoch, kde je potrebné mať pri sebe platnú vstupenku a občiansky preukaz.

Vyzývame preto divákov, aby mali vstupenky pri sebe počas celého zápasu, hlavne pri opustení sektoru. Vstupenky sú jednovstupové, to znamená, že nie je možné po vstupe na štadión zo štadiónu odísť a následne sa vrátiť.

Fanúšikovia FK Senica majú vyhradený sektor D2 na južnej tribúne. Parkovať odporúčame pri Aquacity, kde máme vyhradené parkovisko pre autobusy i osobné vozidlá. Z diaľnice odbočte na Poprad – východ a po vjazde do Popradu po cca 1 km odbočte doprava na Aquacity. Je potrebné riadiť sa podľa pokynov polície. Neparkujte pri zimnom štadióne, toto parkovisko je vyhradené pre fanúšikov Trenčína.

Každý fanúšik sa bude musieť podrobiť bezpečnostnej kontrole pri vstupe na štadión na odhalenie vnášania zakázaných predmetov, pyrotechnických výrobkov, strelných a chladných zbraní alebo iných vecí, ktorými možno urobiť útok proti telu dôraznejší,  ktoré sú znázornené pred každým vstupom na štadión (pláne štadióna) a riadiť sa pokynmi usporiadateľskej služby.

Všetky vnášané predmety, vlajky, zástavy, transparenty a iné veci budú podrobené pri vstupnej kontrole. Upozorňujeme účastníkov podujatia, aby so sebou nenosili spreje ani parfumy, nevnášali na štadión akékoľvek nápoje a tekutiny. Vlajky môžu byť max. na 1 metrovej tyčke z plastu, priemer tyčky max. 1cm.

Na štadión nebude umožnený vstup osobám pod vplyvom alkoholu, drog, iných omamných látok, ale aj osobám, u ktorých budú tieto látky odhalené v držbe pri bezpečnostnej prehliadke.  Každý účastník je povinný dodržiavať organizačný a návštevný poriadok podujatia.

Priestory štadióna ako aj jednotlivé sektory sú monitorované kamerovým zabezpečovacím systémom. Každý incident zaznamenaný kamerami, bude usporiadateľskou službou v súčinnosti s Policajným zborom okamžite vyhodnotený a riešený.

Na štadióne budú pripravené vozidlá Záchrannej služby a zdravotníci, ktorí budú v uniformách so zreteľným označením, pripravení pomôcť v prípade zdravotných komplikácií divákov alebo v prípade nutnosti poskytnutia prvej pomoci.

Na štadióne budú v prevádzke bufety a občerstvovacie stánky. Pred aj počas zápasu je zakázaný predaj alkoholických nápojov. Na štadióne sa bude podávať len nealkoholické pivo.

V prípade daždivého počasia si dovoľujeme požiadať divákov, aby mali k dispozícii pršiplášte, nakoľko vstup s dáždnikom na štadión je zakázaný z bezpečnostných dôvodov. Tribúna je krytá, takže uvedené opatrenie je len informatívne.

Pre vašu orientáciu prikladám i plánik štadióna.


 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Michalovcami

Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Michalovcami

13.10. | FK Senica
Prehra so Sereďou gólom v nadstavenom čase

Prehra so Sereďou gólom v nadstavenom čase

4.10. | TASR, foto: Braňo Španka
Šimon Šumbera: Verím, že zajtra uspejeme

Šimon Šumbera: Verím, že zajtra uspejeme

1.10. | FK Senica, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu