VIDEO: Traja strelci hodnotia vysoké víťazstvo nad DAC

VIDEO: Traja strelci hodnotia vysoké víťazstvo nad DAC

27.04.2015 | Milan Ondruš

Vysoké víťazstvo nad Dunajskou Stredou hodnotia kanonieri, ktorí sa presadili v senickom drese. V prvom polčase otváral skóre zápasu Tomáš Majtán, po zmene strán sa dvakrát presadil Jan Kalabiška a gólovo sa chytil aj Filip Hlohovský. Krásne víťazstvo a výborné naladenie na piatkové finále Slovnaft Cupu.

Jan Kalabiška po stretnutí: Jelič ma motivoval

Jan Kalabiška vsietil proti Dunajskej Strede dva góly. Oba v druhom polčase a v oboch prípadoch doklepával loptu prakticky do prázdnej brány. Senický kanonier má na konte momentálne 15 gólov, je na čele ligových kanonierov a reálne už tak môže poškuľovať po korunke pre kráľa strelcov. „Už mi možno aj spoluhráči k tomu chcú pomôcť, preto mi dvakrát nahrali pred bránu a ja som loptu doklepával do prázdnej kasy. Stále však platí, že prvoradé je pre nás víťazstvo,“ hovoril po stretnutí Kalabiška. Pred 27. kolom Fortuna ligy mali najlepší kanonieri Fortuna ligy, senický Kalabiška, aj žilinský Jelič, na konte 13 gólov. V piatkovej predohrávke sa jedným presným zásahom prezentoval Žilinčan, na čo senický gólostroj odpovedal dvoma trefami. „Minule som dal hetrik. Jelič na to o niekoľko hodín odpovedal rovnako. Po zápase povedal, že som ho inšpiroval, tak teraz on inšpiroval mňa,“ smeje sa po stretnutí Kalabiška.


Tomáš Majtán sa presadil štvrtýkrát v sezóne

Už v 15.min zápasu otváral Tomáš Majtán skóre, keď zúžitkoval peknú akciu Hlohovského s Kalabiškom. Po zmene strán jeho spoluhráči pridali ďalšie tri a Senica s prehľadom zvíťazila nad DAC 4:0. „Sme radi, že sme zvíťazili viacgólovým rozdielom. Konečne sme sa trocha rozstrieľali, veríme, že sme si niečo nechali aj na piatkové finále,“ hovorí po stretnutí Tomáš Majtán. 


Filip Hlohovský upokojil Seničanov

Filip Hlohovský sa podobne ako Majtán presadil štvrtýkrát v sezóne. Jeho gól bol veľmi dôležitý. Po zmene strán upokojil domáce rady, keď zvýšil na 2:0. „Konečne mi to tam padlo. V predošlých zápasoch som mal príležitosti, no do siete som loptu nedokázal veľmi dostať. Verím, že sme sa naladili víťazne na piatkové finále,“ hovorí Hlohovský.


 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Osobnosti klubu: Ivan Kavecký

Osobnosti klubu: Ivan Kavecký

9.3. | Igor Tabiš
Marin Ljubičić: Viem, aké to je bojovať o záchranu

Marin Ljubičić: Viem, aké to je bojovať o záchranu

8.3. | Igor Tabiš
Kompletný program nadstavbovej časti

Kompletný program nadstavbovej časti

6.3. | Igor Tabiš

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu