Cesta za trofejou príde do Senice

Cesta za trofejou príde do Senice

01.04.2015 | Milan Ondruš

Deň pred nasledujúcim domácim zápasom s MŠK Žilina (9.4.2015) čaká Seničanov povinná, no veľmi príjemná marketingová jazda. Na hlavnom námestí v Senici si rozloží stan Únia ligových klubov (ÚLK) ako hlavný organizátor roadshow Cesta za trofejou.

„Cesta za trofejou je cestou za fanúšikmi. Chceme ich zaktivizovať, aby sa stotožnili s Fortuna ligou a vnímali ju ako svoju súťaž. Deň pred vybraným zásahom uskutočníme podujatie určené najmä pre rodiny s deťmi, ale aj ďalších futbalových fanúšikov. Myslím si, že návštevníkov čaká zaujímavý program,“ hovorí o zaujímavej marketingovej akcii výkonný riaditeľ ÚLK Michal Mertinyák.

Cesta za trofejou zavítala už do deviatich fortunaligových miest. Senica bude desiata zastávka. Naposledy sa zastavila v Ružomberku.

O čo ide?

Cesta za trofejou bude prebiehať 9.4.2015 na hlavnom námestí v Senici od 13:00 do 18:00. V čase od 16:45 budú na hlavnom námestí aj futbalisti FK Senica. Môžete sa tešiť na súťaže, vystúpenie žonglérov, autogramiádu futbalistov Senice i súťaž o najtvrdšiu strelu. Celá akcia sa začne o 13:00 na hlavnom námestí. Celý čas bude otvorený i fanshop FK Senica, v ktorom si budete môcť kúpiť zaujímavé prezenty klubu.

Podpora hlasovania o trofej pre majstra

Fanúšikovia, či už na námestí, alebo po celom meste, si budú môcť vybrať trofej pre majstra Fortuna ligy. Na webovej stránke www.cestazatrofejou.sk si môžu fanúšikovia vybrať jednu z piatich trofejí. Víťazný návrh z dielne dizajnéra Michala Žáka bude odmenou pre majstra Fortuna ligy. Ak ste ešte nehlasovali, zahlasovať môžete priamo 9.4.2015 na námestí, alebo ak budete sedieť v jednom zo senických barov, hostesky, tzv. hlasovacie komando, si vás možno nájde.

Príďte teda 9.4.2015 od 13:00 na hlavné námestie v Senici!


 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V sobotu privítame doma Zlaté Moravce

V sobotu privítame doma Zlaté Moravce

3.7. | Redakce
Lukáš Kučera podpísal s klubom nový kontrakt

Lukáš Kučera podpísal s klubom nový kontrakt

2.7. | Redakce
V sobotu s cieľom prelomiť nepriaznivú bilanciu

V sobotu s cieľom prelomiť nepriaznivú bilanciu

1.7. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu