Na derby fanshop, súboj tribún, súťaže i akcia v bufetoch

19.03.2015 | Milan Ondruš

Veľké derby s Myjavou je už za dverami. Spolu nemajú mestá ani 40 tisíc obyvateľov, toto derby ale má zvláštny náboj. Na ihrisku, aj v hľadisku. So zvláštnym záujmom k zápasu pristupuje aj domáci klub. Pre návštevníkov zápasu sú pripravené akcie i súťaže.

SÚBOJ TRIBÚN

Počas derby si budeme všímať i atmosféru v hľadisku. Derby bude i súbojom tribún. Ktorá bude hlučnejšia? Bude to tribúna B, kde sedia fanúšikovia FK Senica a domáci fanklub Železná únia? Alebo to bude tribúna D, na ktorej budú sedieť Kopaničiari? Ak máte permanentku napr. na tribúnu C a budete chcieť povzbudzovať z tribúny B, vstupenku si kupovať nemusíte. Usporiadatelia vás na tribúnu pustia.

PRED HLAVNÝM VSTUPOM FANSHOP

Pred hlavným vstupom do štadióna FK Senica bude už hodinu pred zápasom, počas celého zápasu a aj po stretnutí umiestnený fanshop s novými vecami FK Senica. Budete si môcť kúpiť šál, mikiny, tričká, dresy, puzzle, šálky a pod.

NA DERBY I SÚŤAŽE

Cez polčasovú prestávku si budú môcť fanúšikovia FK Senica zasúťažiť v penaltovom rozstrele. Navyše, všetci, ktorí budú sedieť na tribúne B, budú zaradení do žrebovania o ceny, ktorými budú šály a tričká FK Senica.

AKCIA V BUFETOCH

Počas derby bude i mimoriadna akcia v bufetoch. Ľudia si môžu kúpiť veľké pivo / kofolu s chutným cigárom v rohlíku za akciovú cenu 2 eurá.

Tešíme sa na DERBY (piatok 19:00), ak chcete povzbudzovať, príďte na tribúnu B. Senica do teho!