Marekova víťazná premiéra v prvom mužstve

Marekova víťazná premiéra v prvom mužstve

18.03.2015 | Milan Ondruš

Už v 20. min pohárového zápasu Slovnaft Cupu na pôde Trnavy musel tréner Senice Jozef Kostelník nútene striedať. Po nešetrnom zákroku domáceho Mikoviča musel ihrisko opustiť zranený inak oceľový stopér Petr Pavlík. Na jeho miesto sa posunul Tomáš Kóňa a na kraj obrany šiel mladý, 18-ročný Marek Pittner.

„Hráči boli rýchli. Bolo to úplne niečo iné ako v doraste, spočiatku som mal i trocha trému, tá neskôr opadla. Postupom času som sa dostal do zápasu. Druhý polčas bol náročný, hral som pri trnavských fanúšikoch, ktorí dosť kričali všelijaké veci. Snažil som sa to nevnímať,“ hovorí Marek Pittner, ktorý si zastal svoju úlohu príkladne a premiérový štart v seniorskom drese sa mu vydaril.

„Som rád, že som dostal príležitosť, verím, že ich bude čím ďalej tým viac. Mužský futbal je o niečom inom. Je to rýchlejšie, agresívnejšie, nedá sa to oproti zápasom našej 19-ky porovnať,“ dodáva Pittner, ktorého výkon pochválil po stretnutí aj kormidelník Senice Jozef Kostelník. „Myslím, že svoju úlohu si zastal veľmi dobre. Naskočil do zápasu veľmi nečakane, no nestratil sa. Je to mladý, perspektívny futbalista,“ hovoril po stretnutí kormidelník Senice.

Rozhovor s Marekom Pittnerom vo videu:


 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V súboji proti ViOnu bezgólová remíza

V súboji proti ViOnu bezgólová remíza

4.7. | Redakce
V sobotu privítame doma Zlaté Moravce

V sobotu privítame doma Zlaté Moravce

3.7. | Redakce
Lukáš Kučera podpísal s klubom nový kontrakt

Lukáš Kučera podpísal s klubom nový kontrakt

2.7. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu