V Senici bude hrať slovenská reprezentácia do 18 aj 21 rokov

V Senici bude hrať slovenská reprezentácia do 18 aj 21 rokov

13.03.2015 | Milan Ondruš, foto: ilustračné, futbalsfz.sk

Senickí fanúšikovia a milovníci futbalu si prídu v mesiaci apríl skutočne na svoje. Okrem tradičných futbalových zápasov FK Senica privíta klub zo Záhoria aj ďalšie 3 zaujímavé športové podujatia.

9.4.2015: Cesta za trofejou

Vo štvrtok, deň pred zápasom Fortuna ligy FK Senica – MŠK Žilina, privíta senické námestie zaujímavú akciu, ktorú organizuje Únia ligových klubov – Cesta za trofejou. V rámci nej bude na námestí rozložený veľký stan, v ktorom budú prebiehať rôzne súťaže pre deti i väčších futbalových fanúšikov. Približne od 17:00 budú na námestí aj futbalisti FK Senica, ktorí sa zapoja do súťaže o najtvrdšiu strelu, vo futbalovom ume si to rozdajú so žonglérmi. Po meste bude chodiť i tipovacie komando Fortuna, na námestí bude i fanshop FK Senica s exkluzívnymi predmetmi. Približne od 17:30 je na programe na námestí aj autogramiáda futbalistov FK Senica.

23.4.2015: Slovensko U18 – Čína U18

V rámci turnaja Slovakia Cup sa slovenská reprezentácia do 18 rokov stretne na senickom futbalovom štadióne so svojimi rovesníkmi z Číny. Zápas je naplánovaný na 11:00. Na duel sa budeme snažiť pozvať všetky základné i stredné školy v meste. V reprezentácii SR „18“ má FK Senica momentálne trojčlenné zastúpenie. Na vlastnej pôde by sa mali predstaviť Nikolas Včelka, Marek Pittner a Matej Kosorin.

29.4.2015: Slovensko U21 – Česko U21

Do Senice sa vráti bývalý tréner FK Senica a aktuálne kouč slovenskej 21-ky Pavel Hapal (jeho asistentom je naďalej Oto Brunegraf, ktorý pôsobil po jeho boku aj v Senici). Jeho zverenci v Senici privítajú v priateľskom zápase Česko. Presný čas ešte známy nie je, no duel bude určite v poobedných, resp. večerných hodinách, aby si mohla pozrieť i verejnosť.V slovenskej 21-ke by sa mal predstaviť aj bývalý Seničan Róbert Mazáň, či hráč FK Juraj Chvátal, ktorý je momentálne na hosťovaní v Sparte Praha. Členom reprezentácie je aj ďalší Seničani Jakub Kosorin. Zápas bude mať určite zaujímavý náboj!

V oboch medzištátnych zápasoch je usporiadateľom stretnutí Slovenský futbalový zväz.


 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V súboji proti ViOnu bezgólová remíza

V súboji proti ViOnu bezgólová remíza

4.7. | Redakce
V sobotu privítame doma Zlaté Moravce

V sobotu privítame doma Zlaté Moravce

3.7. | Redakce
Lukáš Kučera podpísal s klubom nový kontrakt

Lukáš Kučera podpísal s klubom nový kontrakt

2.7. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu