Juraj Chvátal: Na jar budem stopercentne fit

Juraj Chvátal: Na jar budem stopercentne fit

13.01.2015 | Milan Ondruš

Úspešný i trpký. Taký bol futbalový rok 2014 pravého obrancu Senice Juraja Chvátala. Jeho výborné výkony pribrzdili operácie ramien. Najskôr ľavého, potom pravého.

Pre problémy s pravým ramenom a následnú operáciu vynechal Chvátal záver uplynulého roka. Na začiatok zimnej prípravy sa obzvlášť tešil. „Veru, nevedel som sa už dočkať. Veľmi dlho som bol bez futbalu, tuším 3 mesiace,“ hovoril pred týždňom, keď Senica štartovala zimnú prípravu, Juraj Chvátal.

Rodený Závodčan sa od začiatku nepripojil k ostatným spoluhráčom, trénuje individuálne. Operované rameno sa však lieči veľmi rýchlo. Od pondelka by mal Juraj trénovať už spolu s tímom. „Zlepšuje sa to deň čo deň. Pred necelým mesiacom som dal dole ortézu. Musím to ešte naposilňovať, aby bolo rameno pevné. Verím, že budem v poriadku,“ dodáva mládežnícky slovenský reprezentant.

Začiatok jarnej časti by tak mal Chvátal v pohode stihnúť. „Určite áno. O tom nepochybujem. Veľmi sa už teším,“ hovorí Chvátal a reaguje aj na medializované špekulácie ohľadne jeho odchodu do Nemecka. „Čítal som o tom, no nič bližšie k tomu naozaj neviem povedať. Nikto ma nekontaktoval. O žiadnom záujme zo strany nemeckého klubu neviem.“

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

13.3. | FK Senica
Prvé dve kolá nadstavby zrušené

Prvé dve kolá nadstavby zrušené

9.3. | FK Senica
Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

9.3. | FK Senica

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu