NAJ na jeseň Kalabiška: Vážim si dôveru fanúšikov

NAJ na jeseň Kalabiška: Vážim si dôveru fanúšikov

09.01.2015 | Milan Ondruš

V internetovom hlasovaní o NAJLEPŠIEHO FUTBALISTU jesene FK Senica zvíťazil u vás, fanúšikov, senický ofenzívny stredopoliar Jan Kalabiška, ktorý na jeseň nastrieľal deväť fortunaligových gólov a dva slovnaftcupové.

Po minulé roky si prvenstvá v podobných anketách odnášal najmä súčasný kapitán Senice Juraj Piroska, ktorý tentoraz obsadil tretie miesto. Kalabiška si fanúšikovský obdiv váži. „Potešilo ma to. Som rád, že mi chalani dali hlasy, za to im veľmi ďakujem. Pokúsim sa im dôveru splatiť na jar najmä dobrými výkonmi,“ hovorí 28-ročný Kalabiška, ktorý sa v novembri minulého roku stal čerstvým otcom. Vo fanúšikovskej ankete o NAJ futbalistu jesene zvíťazil Kalabiška, Chvátal druhý, Piroska na treťom mieste. 

Kanonier Záhorákov dúfa, že v gólovom apetíte bude pokračovať aj na jar. Osobné predsavzatia si ale nedáva. „Dúfam, že v prvých jarných kolách zaokrúhlim počet gólov na desiatku, potom uvidíme, čo to dá,“ usmieva sa „Kali“, ako ľavonohého futbalistu spoluhráči i kamaráti prezývajú.

Zimná príprava nepatrí u Kalabišku medzi najobľúbenejšie časti futbalového roka, zatiaľ si ju ale pochvaľuje. „Nebeháme po lese, beháme s loptou. Zatiaľ výborné, podľa môjho gusta,“ dodáva Kalabiška. 


 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

13.3. | FK Senica
Prvé dve kolá nadstavby zrušené

Prvé dve kolá nadstavby zrušené

9.3. | FK Senica
Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

9.3. | FK Senica

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu