Pred zápasom AS Trenčín - FK Senica

Pred zápasom AS Trenčín - FK Senica

21.11.2014 | Milan Ondruš

„Takéto zápasy bývajú vždy špecifické,“ hovorí futbalista FK Senica Filip Hlohovský. To je samozrejmé. Veď Filip v Trenčíne futbalovo vyrastal a práve proti AS nastúpia Záhoráci v ďalšom fortunaligovom súboji.

FK Senica cestuje do Trenčína už najbližšiu sobotu. Duel 18.kola Fortuna ligy je na programe o 17:30. Súboj tabuľkových susedov sľubuje zaujímavú zápletku. Oba tímy sa vyznačujú ofenzívnym herným prejavom. Domáci Trenčín na svojej pôde ešte neprehral. Pod Hradom Matúša Čáka sedemkrát zvíťazil a len raz remizoval. „Všetci poznáme Trenčín. Vieme, ako bude hrať. Je to kvalitné mužstvo, určite sa budú snažiť držať loptu. My máme ale taktiež svoju kvalitu. Pred nami sú už len dva zápasy, nemáme sa na čo šetriť, pôjdeme naplno a budeme chcieť uspieť,“ hovorí odchovanec AS Trenčín a v súčasnosti futbalista FK Senica Filip Hlohovský.

Posledný vzájomný duel skončil v auguste na Záhorí remízou 1:1. O góly sa postarali Kalabiška a Ramon. Senický kanonier má na svojom konte už 9 presných zásahov. Podarí sa mu do konca jesennej časti zaokrúhliť gólový súčet na číslo 10? „Uvidíme. Prvoradé sú body mužstva. Ja som, samozrejme, rád, keď môžem mužstvu pomôcť gólom, no teší ma najmä úspech kolektívu,“ hovorí Kalabiška, ktorý taktiež nejde do Trenčína s porazeneckou náladou. Veď proti Trenčínu sa Senici celkom darí. Z 10-tich zápasov, ktoré obaja súperi odohrali spolu v najvyššej futbalovej súťaži zvíťazil Trenčín len raz, trikrát vzájomné duely skončili remízou a až 6-krát sa radovali Záhráci.

Do Trenčína sa chystá asi tridsiatka fanúšikov FK Senica, dúfame, že si po zápase zaspievajú spolu s našimi futbalistami. Duel AS Trenčín – FK Senica môžete sledovať online na huste.tv alebo textový prenos sledujte na onlajny.eu.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Z Grécka pricházda perspektívny mladík Ioannis Niarchos

Z Grécka pricházda perspektívny mladík Ioannis Niarchos

21.9. | Redakce
Mládež v akcii: Výsledkový servis

Mládež v akcii: Výsledkový servis

21.9. | Redakce
V šesťgólovom zápase prehra proti lídrovi

V šesťgólovom zápase prehra proti lídrovi

20.9. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu