Zápas sme si prehrali sami

Zápas sme si prehrali sami

02.11.2014 | Milan Ondruš

Uplynulých 2,5 mesiaca poznali senickí futbalisti chuť prehry len na tréningu. Neporaziteľnosť Senice trvala presne 77 dní. Krásnu sériu však ukončilo mužstvo zo Žitného ostrova. DAC Dunajská Streda zdolala Záhorákov v 16. kole Fortuna ligy 3:0.

V hustej hmle, ktorá sa postupom času ešte zhusťovala, diváci veľa futbalovej krásy nevideli. V druhom polčase z tribún nevideli skoro nič, mali problém nájsť loptu na trávniku. „Z tribúny toho asi ľudia veľa nevideli, na ihrisku bola však situácia iná. Videli sme celkom dobre. Na hmlu sa vyhovárať určite nebudeme. Podmienky mali obe mužstvá rovnaké,“ hovorí stopér Senice Petr Pavlík.

Do polčasu viedli domáci 1:0, keď po nevinnom centri v 42.min poslal loptu nešťastným spôsobom za svojho brankára práve Petr Pavlík. „Bola to moja vina. Beriem to na seba. Navyše, tento gól bol asi rozhodujúci. Ak by sme do druhého polčasu šli za stavu 0:0, vyvíjal by sa určite inak. Po centri som chcel loptu upratať na roh, nešťastne mi však skĺzla po kopačke a letela do vlastnej siete,“ opisuje smolný okamih v zápase Pavlík, pre ktorého vlastenec nie je cudzí pojem. „Takýto som si ale ešte nedal. Mrzí ma to,“ dodáva Pavlík.

Záhoráci neprehrali už veľmi dlho. Trojgólová facka od DAC je krutá. „Zápas sme si prehrali sami. Góly sme si dávali buď sami, alebo po našich strašných chybách. Súper bol agresívnejší. Musíme však na to rýchlo zabudnúť. Vrátiť sa späť na zem, k hre, ktorá nás zdobila v predošlých zápasoch. Duel v Dunajskej Strede nám nevyšiel, sústredíme sa však už na Slovan, ktorý nás čaká v nedeľu,“ hľadí dopredu Pavlík.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia zastavuje tréningový proces

Akadémia zastavuje tréningový proces

29.9. | Redakce
V dohrávke 4.kola na Tehelnom poli

V dohrávke 4.kola na Tehelnom poli

29.9. | Redakce
Mládež v akcii: Výsledkový servis

Mládež v akcii: Výsledkový servis

28.9. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu