Dôvod Kalabiškovej top formy? ”Som v pohode,” hovorí

Dôvod Kalabiškovej top formy? "Som v pohode," hovorí

26.10.2014 | Milan Ondruš

Toľko gólových príležitostí v jednom zápase sa málokedy vidí. Všetky na strane Senice. ViOn ťahal v zápase za kratší koniec a Michal Šulla v bráne Záhorákov sa nudil. Väčšine Seničanov však zvlhol pušný prah, chvalabohu, za formu Jana Kalabišku, ktorý má stále nabité ostrými.

Ani Mazáň, ani Hlohovský, ani Piroska, ani Kosorin, ani Kóňa. Gólové príležitosti ostali v kolónke nevyužité. Najmä Robo Mazáň zahodil nezahoditeľné. „Ja sa snáď toho premiérového gólu nedočkám,“ poznamenáva krútiac hlavou po stretnutí Mazáň.

Hrdinom zápasu tak bol iný muž činu. Senický kanonier s číslom 19 hrá momentálne v top forme a je oporou svojho tímu. Čo jeho spoluhráčom v zápase s ViOnom nešlo, vyšlo Honzovi Kalabiškovi dokonale. V 26. minúte otvoril skóre a v 54. ho uzavrel na 2:0. „Myslím si, že sme hrali dobrý futbal. Vypracovali sme si množstvo príležitostí. Škoda, že sme premenili len dve,“ hodnotí stretnutie Kalabiška, ktorý je momentálne s ôsmimi gólmi na čele ligových kanonierov. „Dúfam, že to tak aj zostane. Nie, samozrejme, žartujem. Za góly som rád, no oveľa radšej som, keď vyhrávame ako mužstvo. Dúfam, že tímu pomôžem ďalšími gólmi a že nám forma bude držať,“ dodáva Kalabiška.

Pri oboch góloch vyťažil Kalabiška s prihrávky senického kapitána Juraja Pirosku. „Spolupráca s Jurom je naozaj výborná. Rozumieme si. Asi najlepšia futbalová spolupráca v mojej kariére,“ vyzdvihuje kvality svojho spoluhráča senický ofenzívny stredopoliar a odkrýva tajomstvo súčasnej top formy. „Som v pohode. Mám super priateľku. Čakáme bábätko. Aj v klube vládne pohoda a super atmosféra. Tieto fakty sa určite podpisujú na aktuálnej streleckej forme,“ usmieva sa sympatický rodák z Mělníka, ktorý by sa mal v novembri stať otcom. So svojou priateľkou Dášou trávi takmer všetok svoj voľný čas.

Fotogaléria

               
 
 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

13.3. | FK Senica
Prvé dve kolá nadstavby zrušené

Prvé dve kolá nadstavby zrušené

9.3. | FK Senica
Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

9.3. | FK Senica

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu