Potvrdiť tri body z Myjavy aj doma

Potvrdiť tri body z Myjavy aj doma

03.10.2014 | Milan Ondruš

Veľmi náročné regionálne derby v Myjave Záhoráci zvládli na výbornú. Pred nimi je však ďalší, nemenej dôležitý krok – potvrdiť body na domácej pôde. To býva často náročnejšie ako doviezť body z vonku. V piatok privítajú Seničania na svojej pôde FK Dukla Banská Bystrica.

Stredoslováci nie sú vo forme. Posledné dva zápasy na svojej pôde prehrali a momentálne okupujú predposlednú priečku tabuľky. „Na to sa pozerať nemôžeme. Bystričania majú svoje problémy, o nich všetci vieme. Na to sa ale pozerať nemôžeme. Dukla je nevyspytateľný tím. Dokáže zahrať výborne. My musíme hrať našu hru. Chceme doma zvíťaziť,“ hovorí senický útočník Jakub Kosorin, ktorý minulotýždňové derby v Myjave musel vynechať. „Trápila ma angína. Preležal som futbal v posteli, no len ma tak mykalo. Radosť z víťazstva som si však užil doma naplno,“ dodáva Kosorin.

Seničania sa s Banskou Bystricou už počas futbalovej jesene stretli. V druhom kole remizovali pod Urpínom 2:2. S remízou na ihrisku súpera neboli však vôbec spokojní. Ešte desať minút pred koncom totiž viedli o dva góly. Prvý strieľal práve Kosorin. „Hlúpe sme si nechali vtedy dať dva góly. Teraz musíme byť obozretnejší. Na súpera bude určite platiť kolmá, rýchla hra smerom dopredu. Veríme, že Bystricu zdoláme,“ uzatvára pred piatkovým duelom (18:30) Kosorin.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

13.3. | FK Senica
Prvé dve kolá nadstavby zrušené

Prvé dve kolá nadstavby zrušené

9.3. | FK Senica
Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

9.3. | FK Senica

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu