Trojgólový Pillár: Na naj strelca sa nechystám

Trojgólový Pillár: Na naj strelca sa nechystám

22.09.2014 | Milan Ondruš

Stopér Senice Róbert Pillár sa gólom do siete Podbrezovej vyrovnal doteraz najlepšiemu kanonierovi Senice Janovi Kalabiškovi. Obaja majú teraz na konte tri presné zásahy.

„Útočiť na naj strelca sa nechystám. Na trávniku som skôr od toho, aby sme góly nedostávali. Keď však príde šanca, budem sa ju zakaždým snažiť zúžitkovať,“ hovorí Róbert Pillár. Presne v tomto štýle zúžitkoval senický stopér aj rohový kop Juraja Pirosku v 34.min. To jeho mužstvo prehrávalo už 0:1. Lopta z jeho hlavičky zapadla do siete a rodák z Bardejova uzavrel remízový rezultát. „Bol to ťažký zápas. Veľa sme sa v ňom nabehali. Museli sme tvoriť, súper len vyčkával. Pre nás to bolo náročné. Chceli sme ale vyhrať, sme sklamaní,“ opisuje svoje pocity tesne po sobotnom stretnutí Pillár.

Jeho gól síce znamenal remízu a nielen Pillára potešil, no naplno sa z neho 23-ročný senický obranca radovať nemohol. Neznamenal tri body ani teraz a ani pri jeho posledných dvoch presných zásahoch v Trnave. „Nemôžem sa poriadne ani tešiť z gólov. Ak by boli víťazné, mal by som z nich oveľa väčšiu radosť. Takto sú to len bodové góly,“ hovorí Pillár.

Presne po tretine aktuálnej sezóny Fortuna ligy má Senica na konte 16 bodov za tri víťazstvá a sedem remíz. Najviac z celého ligového pelotónu. „Veľa zápasov sme mali vyhrať. Spústu bodov sme lacno postrácali. Keď vyhrávame, musíme si vedenie postrážiť až do konca,“ hovorí po 11 zápasoch Fortuna ligy stopér Senice Róbert Pillár, ktorý sa dvakrát trafil do siete Trnavy a raz do brány Podbrezovej. Zakaždým hlavou a zakaždým z rohového kopu.  

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Po gólovej prestrelke sa v Trenčíne zrodila remíza

Po gólovej prestrelke sa v Trenčíne zrodila remíza

19.9. | TASR, foto: Braňo Španka
V sobotu sa predstavíme na trávniku AS Trenčín

V sobotu sa predstavíme na trávniku AS Trenčín

17.9. | Redakcia
V nových dresoch výhra nad Pohroním

V nových dresoch výhra nad Pohroním

12.9. | TASR, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu