Kosorin: Stratu bodov beriem na seba

Kosorin: Stratu bodov beriem na seba

21.09.2014 | Milan Ondruš, foto: Marián Bazala

Senica na svojej pôde s nováčikom Fortuna ligy ŽP ŠPORT Podbrezová len remizovala (1:1). Hostia sa netajili tým, že chcú u Záhorákov bodovať. So ziskom jedného bodu sú preto spokojní. Domáci však chceli zvíťaziť. Obrovskú príležitosť na skórovanie mal v 2. polčase Jakub Kosorin, no sám pred brankárom neuspel.

V prvom polčase padli dva výstavné góly. Najskôr hosťujúci Pančík v 31.min prekonal z dobrých 30 metrov delovkou Šullu a o tri minúty tretím gólom v sezóne vyrovnal Pillár. Nikto zo senických fanúšikov si nechcel pripustiť, že vidí posledný gól v zápase. Šance na zisk všetkých bodov Záhoráci mali, no nepremenili ich. Najmä tutovka Jakuba Kosorina v závere mrzí. „Beriem remízu na seba. Mali sme vyhrať a ja som mal dať gól. Juro Piroska ma výborne uvoľnil a ja som mal dať gól. Zahodil som celý zápas,“ smutne konštatuje striedajúci Kosorin, ktorý v rozhodujúcej chvíli poslal loptu vedľa hosťujúcej brány. „Loptu som netrafil dobre. Točila sa od brány. Mal som ju trafiť placírkou, namiesto toho som zakončoval skoro pätou. Veľmi ma to mrzí. Hlúpo strácame body a dnes sme opäť dva stratili,“ dodáva Kosorin.

Senica tak zaznamenala už siedmu remízu v sezóne, čo je najviac z celého ligového pelotónu. "Mám na to dvojaký pohľad. Na jednej strane ma teší, že nedostávame góly a že neprehrávame. To sa cení. Na druhej je možno niekedy lepšie niektoré zápasy prehrať, ale viac vyhrať. Jeden bod za remízu je skrátka málo. Napríklad Podbrezová je len dva body za nami a prehrala päťkrát, my sme prehrali len raz," hovorí člen širšieho kádra slovenskej 21-ky. 

Viac vo videu:


Zostrih zápasu:
 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Na zápas so Slovanom pozýva Elvis Sukisa Mashike

Na zápas so Slovanom pozýva Elvis Sukisa Mashike

24.9. | FK Senica
Futbalisti sa zapojili do zbierky

Futbalisti sa zapojili do zbierky

24.9. | FK Senica
Info pre permanentkárov

Info pre permanentkárov

22.9. | FK Senica
2

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu