Najlepší v ”koníčkoch s tenisákom” Lukáš Opiela

Najlepší v "koníčkoch s tenisákom" Lukáš Opiela

26.06.2014 | Milan Ondruš, foto: Martin Šnegoň

Samozrejmosťou počas rakúskeho sústredenia sú pre našich futbalistov behy, posilňovanie či nácvik herných situácií. Po tréningu ale niekedy príde rad na trocha zábavy. Po včerajšej tréningovej jednotke si to chalani medzi sebou rozdali v „koníčkoch“ s tenisovou loptičkou.

Lopta je guľatá a nevyspytateľná. Tú futbalovú poznajú naši chalani dôverne, ak si ale na nohu hodia tenisovú, je to už komplikovanejšie. Súťaž po stredajšom tréningu znela jednoducho. Čo možno najviac nažonglovať s tenisovou loptičkou. Ľudovo povedané, súťaž v „koníčkoch s tenisákom“.

Takto cibria techniku veľkí futbalisti. Legendárny brazílsky futbalový virtuóz Ronaldinho sa vraj učil kopať priame kopy tak, že zhasínal tenisovou loptičkou vypínač vo svojej izbe. V FK Senica je najtechnickejším futbalistom s tenisovou loptičkou stredopoliar Lukáš Opiela, ktorý spravil úctyhodných 210 koníčkov. Druhým bol Tomáš Komara, ktorému spadla loptička o čosi skôr (202) a na treťom mieste sa umiestnil novic v drese Záhorákov Luboš Hušek, ktorého pokus sa zastavil tesne pred druhou stovkou (199).

Futbalistov zo Záhoria čaká v rámci rakúskeho sústredenia ešte jeden prípravný zápas. V piatok 27.6. nastúpia proti Anži Machačkala (18:00). V domácich podmienkach majú na programe ešte dva prípraváky. V stredu 2.7. cestujú do Karvinej a v sobotu 5.7. sa v domácej generálke stretnú so Slaviou Praha. Fortuna liga potom štartuje 12.7. regionálnym derby so Spartakom Myjava.  

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Reštart súťaže: začíname doma, proti Trenčínu pred TV kamerami

Reštart súťaže: začíname doma, proti Trenčínu pred TV kamerami

3.6. | Redakce
Legionári na hodine slovenčiny

Legionári na hodine slovenčiny

3.6. | Redakce
Predĺženie spolupráce so značkou Hummel

Predĺženie spolupráce so značkou Hummel

2.6. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu