Najbližší týždeň strávia Seničania v Hornom Rakúsku

Najbližší týždeň strávia Seničania v Hornom Rakúsku

22.06.2014 | Milan Ondruš

Už v nedeľu odcestovala výprava Záhorákov na týždňové sústredenie do Rakúska. U našich západných susedov budú Seničania do piatku. Na pláne majú i dve prípravné stretnutia.

V nedeľu približne o piatej poobede majú zverenci Pavla Hapala naplánovaný príchod do Horného Rakúska. O šiestej večer potom už prvú tréningovú jednotku. Päť nocí strávia v hoteli Stoderhof. V pondelok a v piatok preveria Seničanov zdatní súperi. Do Rakúska odcestovali všetci, v Senici ostali len zranení hráči a niektorí mladíci. 

V pondelok proti KF Skenderbeu

V pondelok o 18:00 nastúpia Seničania v Strasswalchene na prvý rakúsky prípravný zápas. Ich súperom bude albánsky majster KF Skenderbeu. Albánci sú v Rakúsku takisto na sústredení. Na rozdiel od Seničanov majú už dva prípravné zápasy v Rakúsku za sebou. Zhodne 0:2 prehrali s rakúskymi Wacker Innsbruck a Ried.

V piatok proti Anži Machačkala

V piatok o 18:00 zavŕšia Záhoráci rakúske sústredenie proti ruskému FK Anži Machačkala. Zápas sa odohrá v Windischgarstene. Anži má bohatú históriu i skúsenosti z európskych pohárov. Pamätný je najmä duel spred dvoch rokov, kedy ruský klub dokázal poraziť na svojej pôde slávny FC Liverpool. V radoch Anži pôsobili velikáni svetového futbalu. Dres tretieho tímu ruskej Premier League spred dvoch rokov obliekal napríklad aj kamerunský reprezentant Samuel Eto´o. Machačkala ale zoškrtala uplynulý rok výrazne rozpočet, a tak sa postupne prepadala až padla na úplné dno. V nasledujúcom ročníku budú diváci v domovskom 31-tisícovom stánku sledovať druhú najvyššiu ruskú súťaž.  

23.6.2014: FK Senica - KF Skenderbeu 18:00 (Strasswalchen)

27.6.2014: FK Senica – FK Anži Machačkala 18:00 (Windischgarsten)

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Jeden sen, dvaja bratia

Jeden sen, dvaja bratia

26.5. | Redakce
V tréningovom zápase proti Slovanu bezgólová remíza

V tréningovom zápase proti Slovanu bezgólová remíza

23.5. | Redakce
V sobotu vyzveme v tréningovom zápase ŠK Slovan Bratislava

V sobotu vyzveme v tréningovom zápase ŠK Slovan Bratislava

22.5. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu