Matej, drž sa!

Matej, drž sa!

30.04.2014 | Milan Ondruš

Pri dohrávke 21. kola najvyššej dorasteneckej súťaže (Dôvera 1. LSD) 19-ročných futbalistov sa stala nepríjemná udalosť. Sedemnásťročný futbalista FK Senica Matej Kosorin sa pri jednom súboji ocitol na zemi a zostal nehybne ležať. Zamrazilo mnohých.

Pri jednom súboji spadol Matej Kosorin, brat futbalistu FK Senica Jakuba, nekoordinovane na zem a udrel si hlavu. Podľa všetkého mal silný otras mozgu a drobné krvácanie do mozgu. Pri páde mu takisto zapadol jazyk. V okamihu pribehol k Matejovi hlavný rozhodca Peter Ziemba. Keď zistil, že hráč nereaguje, začal konať. To už bol pri 17-ročnom futbalistovi i masér FK Senica Imrich Bajan a spolu s rozhodcom vytiahli Maťovi zapadnutý jazyk. Hrdinský čin oboch si zaslúži uznanie a potlesk. Zachránili to najcennejšie. Matej bol pri páde pri vedomí, ale svojich spoluhráčov vraj nespoznával. Po zranení bol okamžite prevezený do bardejovskej nemocnice, kde leží aj teraz a podrobuje sa ďalším vyšetreniam. Maťo je ale momentálne pri plnom vedomí a komunikuje. Prognóza vyzerá dobre.

Matej patrí k talentovaným futbalistom FK Senica, v zopár prípravných zápasoch obliekol dokonca i seniorský dres a veru, nepočínal si zle. Maťko, želáme skoré uzdravenie a návrat na trávnik!

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
So Žilinou po smolnom závere nakoniec remíza

So Žilinou po smolnom závere nakoniec remíza

30.11. | TASR
V piatok proti Žiline po polčase prerušené, dohrá sa v utorok 30.11.

V piatok proti Žiline po polčase prerušené, dohrá sa v utorok 30.11.

29.11. | FK Senica, foto: mskzilina.sk
Vrátiť sa k poctivým a pracovitým výkonom

Vrátiť sa k poctivým a pracovitým výkonom

24.11. | Redakcia
2

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu