Jirásek už je fit, zápas s Košicami chce zvládnuť

Jirásek už je fit, zápas s Košicami chce zvládnuť

25.04.2014 | Milan Ondruš

Trénerovi Záhorákov Pavlovi Hapalovi sa v minulých zápasoch kompletne rozpadol stred zálohy. Potrestaný Lukáš Opiela už proti Myjave hral, zranený Tomáš Kóňa sedel so zlomenou nohou len na tribúne a Milan Jirásek na lavičke.

Do zápasu však mladý český stredopoliar naskočil v druhom polčase. Hru oživil. Ukázal, že je platným článkom v strede pola Senice. Ani on však nedokázal zvrátiť prehru, ktorú si Záhoráci odniesli z Myjavy (0:2). „Je to derby. Každého to ešte bolí. Ľudia to v oboch mestách berú ako veľké derby. Nie je to ľahké, ale musíme na to zabudnúť. Čakajú nás ďalšie zápasy a sústredíme sa už na ten najbližší s Košicami,“ hovorí Milan Jirásek.

Kmeňového hráča Sparty Praha trápilo zranenie kolena. Už sa však zdá byť všetko v poriadku a Jirásek je stopercentne pripravený naskočiť do zápasu. „Už som sa zapojil naplno do tréningu. Koleno by malo byť v pohode. Drží, nebolí,“ znie výborná správa z úst kreatívneho špílmachra Senice.

V sobotu Seničania privítajú východniarov z Košíc. Na tretiu priečku, ktorá im zaručuje účasť v pohárovej Európe, strácajú tri body. „Košice sú nepríjemný súper. Chceme ale tento zápas zvládnuť a naštartovať sa do záverečných ťažkých bojov,“ uzatvára Jirásek. 

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V súboji proti ViOnu bezgólová remíza

V súboji proti ViOnu bezgólová remíza

4.7. | Redakce
V sobotu privítame doma Zlaté Moravce

V sobotu privítame doma Zlaté Moravce

3.7. | Redakce
Lukáš Kučera podpísal s klubom nový kontrakt

Lukáš Kučera podpísal s klubom nový kontrakt

2.7. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu