Starší dorast U19 - 1. liga - 20. kolo
FK Senica - FC Nitra  3:2 (1:1)
góly: Denis Baumgatner, Dominik Malý (11m), Nikolas Včelka

Senica - M. Junas - E. Otrísal, M. Privrel, N. Včelka, E. Chvál (57. M. Šustek) - M. Pittner - D. Baumgartner (87. M. Mihálik), Ch. Chechelashvili, D. Malý (77. P. Balážik), M. Rajník - J. Čunta

Stanislav Macek (tréner): „Zápas by som rozdelil na dve časti - asi do 40. minúty, keď hosťujúci hráč dostal červenú kartu a ostávajúcich 50. minút. V prvej časti zápasu sa hral výborný futbal, k čomu prispeli svojou aktivitou hlavne v útočnej fáze obe mužstvá. V 13. min sme išli do vedenia - skóre otvoril krížnou strelou Baumgartner. Hostia vyrovnali o tri minúty Urblíkom z pokutového kopu. Hra mala spád a zaujímavé momenty sa striedali na oboch stranách. Potom prišlo už spomínané vylúčenie, hostia sa zatiahli, aj keď treba povedať, že hrozili z brejkov, ale čistú šancu si nevytvorili.  V 69. min sme kopali pokutový kop a Malý nás poslal znovu do vedenia. Pri tejto situácii bol vylúčený znovu hráč hostí, ktorí dohrávali 8 v poli. My sme nepochopiteľne stratili koncentráciu a hostia v 80. min po štandardnej situácii vyrovnali Kuníkom. Odpovedali sme v 84. min, keď pekný center Baumgartnera zužitkoval hlavou Včelka na víťazný gól. Škoda vylúčení hostí, mohol to byť ešte kvalitnejší zápas, aj keď treba povedať, že stretnutie bolo napínavé až do konca a videli sme mnoho zaujímavých výkonov na oboch stranách. Chlapcom gratulujem k víťazstvu.“

Mladší dorast U17 - 1. liga - 20. kolo
FC Nitra - FK Senica   1:0 (1:0)

Senica - S. Szkuban - M. Baláž, D. Kozák, D. Baša, D. Nemček - M. Lörinczi - V. Jedinák, M. Švolík, M. Svatík, M. Vrábel (63. J. Kovalovský) - M. Nestorik

Miroslav Hainc (tréner): „V tomto zápase sme sa vyrovnávali  s neúčasťou mnohých hráčov. V 1. polčase nám viazla súhra hráčov.  Náš prejav nebol dostatočne útočný, agresívny, chýbalo vysoké napádanie, úspešnosť v osobných súbojoch. V tejto časti hry sa presadzoval vysoký domáci útočník Balaj. V 1. polčase sme dopriali súperovi až 9 rohových kopov (niektoré zbytočné). Po jednom z nich sme v 29. min boli potrestaní gólom. V 2. polčase sa už Nitra k zahrávaniu tejto štandardnej situácii nedostala. Po prestávke sme sa výrazne zlepšili. Dvakrát sa do dobrých pozícií dostal Svatík. V 65. min sme sa po chybe domáceho obrancu dostali k prečísleniu 2:1, Nestorik prihral Kovalovskému, tomu strelu v tutovke brankár tečoval a na bránkovej čiare zachraňoval obranca Nitry. S predzápasovou situáciou sme sa vyrovnali veľmi dobre.“

Mladší dorast U16 - 1. liga - 20. kolo
FC Nitra - FK Senica  2:2 (1:0)
góly: Jakub Reľovský, Martin Adamec

Senica - F. Valach - D. Tešlár, P. Mikúšek, F. Vígľaš, F. Bzdúšek (20. S. Štefek) - M. Adamec, F. Blažek, M. Tomič - M. Kovaľ (60. S. Demian), M. Fako, J. Reľovský

Lukáš Kaplan (tréner): „Prvých 25. minút sme sa na ihrisku len hľadali a súper bol lepším mužstvom. V 25. min sme dostali gól po štandardnej situácii, keď sme loptu odhlavičkovali len na súperovu nohu a ten trestal - 1:0. Tento moment nás dostatočne prebral a až do konca zápasu sme dominovali. Do polčasu sme ešte nestihli skórovať, avšak hneď po prestávke, v 43. min po strele Adamca, ktorá trafila Reľovského, lopta skončila v sieti - 1:1. V 50. min sme už viedli - po spätnej prihrávke sa dokázal strelou zo 16-ky presadiť Adamec - 1:2. V ďalších minútach sme pokračovali vo svojej hre, ale trestuhodne sme zahadzovali šance. V konečnom dôsledku sa nám to vypomstilo, keď nás domáci potrestali v 77. min a vyrovnali na konečných 2:2. Chcem pochváliť celé mužstvo, na ihrisku sa snažili nechať maximum, čo ma veľmi teší!“

Starší žiaci U15 - 1. liga - 20. kolo
FC Petržalka 1898 - FK Senica  0:2 (0:0)
góly: Dávid Filinský, Dominik Martišiak

Senica - I. Hanakovič - L. Kučera, K. Ravas, M. Krišák, T. Brindza - D. Filinský, M. Mášik, L. Almási (64. M. Burian) - T. Jenčík (61. T. Šefčovič), D. Martišiak (64. A. Šnirc), M. Galba (45. J. Herman)

Peter Jakuš (tréner): „Na ťažkom teréne sa hral dobrý zápas z obidvoch strán. My sme k nemu pristúpili veľmi zodpovedne a hlavne aktívne, čo sa nám darilo počas celého duelu. Mali sme územnú prevahu, dobre sme kombinovali, ale chýbala nám častejšia streľba zo stredných vzdialeností a finálna fáza, ktorú sme nevedeli dotiahnuť do úspešného konca. Po prestávke sme pokračovali v aktívnej hre, výsledkom čoho bola vyložená gólová šanca Galbu, ktorý zblízka trafil len do brankára. Ihneď nato domáci brankár vyškriabal nad brvno tvrdú strelu Almásiho. Neujali sa ani strely Brindzu, Martišiaka a Almásiho, ktorého strelu brankár s námahou vyrazil na rohový kop, po ktorom sme išli do vedenia, keď sa k odrazenej lopte dostal Filinský a prízemnou strelou otvoril skóre - 0:1. Po tomto góle sme mohli ihneď inkasovať z rozohrávky súpera, ale v gólovej šanci netrafil domáci útočník bránu. My sme mohli ísť do dvojgólového vedenia, ale Martišiak svoj samostatný nájazd nevyužil, ale napravil to v 64. min, keď po Mášikovom rohovom kope stál na správnom mieste a placírkou od brvna uzavrel skóre zápasu na konečných 0:2. Domáci mali v samom závere vyloženú gólovú príležitosť, kde nás podržal výborným zákrokom brankár Hanakovič. Chalani si za predvedený výkon zaslúžia pochvalu, no stále si myslím, že niektorí hráči majú na viac ako ukazujú v majstrovských zápasoch a je našou úlohou, aby sme to z nich dostali.“

Starší žiaci U14 - 1. liga - 20. kolo
FC Petržalka 1898 - FK Senica  1:0 (1:0)

Senica - F. Ivánek - M. Hollý (60. A. Krbica), J. Štefanka, M. Rosa, A. Búzek - P. Allina (42. O. Bohun), M. Totka, P. Begáň - E. Závodský (36. J. Kuchta), L. Šurek (42. F. Hačunda), M. Dubec

Milan Suchý (tréner): „Zápas sa nám vôbec nevydaril. Nedokázali sme sa vyrovnať s náročným terénom a agresívnym súperom. Väčšina 1. polčasu sa odohrávala v strede ihriska, my sme sa málo dostávali do kombinácie, ak sa aj lopta dostala po našich útočníkov, tí ju neboli schopní vpredu podržať. Najväčšou našou šancou bol dobre kopnutý priamy kop Rosu. Súper sa dostal do vedenia v 18. min, keď sme na vlastnej 16-ke zbytočne stratili loptu a šikovný Lavrinčík vsietil jediný gól zápasu. Po prestávke sme sa snažili výsledok zvrátiť, náš výkon však stále pôsobil kŕčovito, súper vyrážal do nebezpečných protiútokov. Našu najväčšiu šancu na vyrovnanie zahodil Rosa, keď zblízka trafil domáceho brankára po rohovom kope. Viacerí hráči zahrali pod svoje možnosti, v zápase sme spravili veľké množstvo nevynútených chýb, pre súpera sme v ofenzíve neboli nebezpeční.“

Mladší žiaci U13 - 1. liga - 20. kolo
FK Senica - FC Petržalka 1898  5:5 (3:2)
góly: Marko Kunka 3, Viktor Mička, Timotej Kollár

Senica - T. Vrzala - A. Kúdela, F. Hoško, R. Scholtz - B. Chanečka, V. Mička, J. Cigánek - T. Kollár; R. Kadlic - D. Ventúra, M. Mihál, V. Buzay - D. Veselský, Š. Mach, M. Andrášik - M. Kunka

Jaroslav Hutta (tréner): „V dobrom stretnutí dvoch vyrovnaných družstiev sa zrodila asi zaslúžená remíza. V 1. polčase podali obe naše družstvá veľmi dobré výkony. V 2. polčase to už bolo herne slabšie, keď nám dochádzali sily, ale aj napriek tomu sme si vypracovali veľký počet gólových príležitostí, ktoré sme však ľahkovážne pozahadzovali. Súper hral dobre a tiež mal dosť príležitostí na vstrelenie gólu, ale konečne nás podržal brankár Vrzala. O remíze rozhodol v poslednej minúte zápasu svojím tretím gólom Kunka.“

Mladší žiaci U12 - 1. liga - 20. kolo
FK Senica - FC Petržalka 1898   19:2 (8:1)
góly: Filip Buchel 5, Samuel Hlaváč 4, Oliver Plott 3, Tamara Morávková a Adrián Roman po 2, Jakub Buchel, Michal Fedoráš, Michal Hecht

Senica - P. Opalek - Š. Gáth, L. Jablonický - S. Hlaváč - J. Buchel, T. Morávková, F. Buchel; T. Odráška - A. Roman, O. Plott, M. Fedoráš, R. Jankových, M. Hecht, G. Halabrín, A. Sloboda

Rudolf Bíly (tréner): „V zápase sme nemohli počítať s Rampáčkom, a preto sme hrali na jednom ihrisku 6+1 a na druhom 7+1. Do zápasu sme šli s cieľom hrať pekný kombinačný futbal s dôrazným napádaním už na súperovej polovici a snažiť sa byť efektívni v zakončení. Zápas nám vyšiel nielen výsledkovo, ale i herne, pretože chlapci si zápas plnohodnotne užili. Po všetkých stránkach sme boli lepším tímom a zaslúžene sme sa tešili z vysokého víťazstva. Chlapcom gratulujem k výkonu a som rád, že si zápas užívali všetci hráči.“