Ferenčík: Musíme byť trpezliví

Ferenčík: Musíme byť trpezliví

05.04.2014 | Milan Ondruš

Seničania sa v týchto chvíľach sústreďujú na jediné. Chcú zvládnuť dnešný domáci zápas s Dunajskou Stredou. Proti DAC to však nebudú mať jednoduché. Súper totiž prehral z predchádzajúcich piatich zápasov len raz a odhodlaný bodovať je aj tentoraz.

Na Slovane prvý raz od začiatku zápasu naskočil senický rodák Milan Ferenčík. Nad jeho výkonom a jeho spoluhráčov v tomto zápase krútil hlavou. Vie, že nebol dobrý. Proti DAC to musí byť iné. „Chceme potvrdiť, že vieme hrať futbal. Na Slovane sme nehrali vôbec dobre. Vieme to a chceme to zlepšiť. Musíme zvýšiť nasadenie, bojovnosť a musíme sa tlačiť viac do koncovky. Verím, že potom môžeme byť úspešní,“ hovorí Ferenčík.

Na Senicu sa v tabuľke nepríjemne doťahujú ďalší súperi. Bodovať naplno na domácej pôde je preto veľmi dôležité. „My sa musíme pozerať sami na seba. Ak budeme vyhrávať, nikto nás nepredbehne,“ dopĺňa Ferenčík.

23-ročný útočník očakáva ťažký duel, ktorý môžu rozhodnúť individuálne chyby i prvý gól. „DAC bude nepríjemný súper. Na jar hrá dobre a zbiera body. Musíme byť trpezliví. Myslím si, že kto dá prvý gól, má spolovice vyhrané. Verím, že to budeme my a že sa na konci budeme tešiť z troch bodov,“ dodáva senický rodák.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Trnavou

Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Trnavou

30.7. | Redakcia
Z Ružomberka vezieme cenný bod

Z Ružomberka vezieme cenný bod

24.7. | TASR, foto: TASR
Tlačová konferencia: Šustr -

Tlačová konferencia: Šustr - "Sme na začiatku nastúpenej cesty"

23.7. | Jozef Komorný

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu